Флизелин Спектрум SF 65 Эко на бумажной основе (50 м.п.), Германия Expand

Флізелін Спектрум SF 65 Еко на паперовій основі (50 м.п.), Німеччина

SPEKTRUM Fliz (Германия)

458

New

Флізелін малярний SF 65 щільність 65 гр / м2.

More details

1 056,00 грн

Флизелин малярський SF 65 щільність 65 гр / м2. Під фарбування! Не вимагає шпаклівки!

Цей матеріал для тих хто вважає за краще робити ремонт з екологічних, чистих матеріалів (надалі використовуючи фарбу яка паропроницаема). Малярський флізелін замінює фінішне шпаклювання і грунтування стін. Флізелін добре перекриває дрібні тріщини стін. Це міцний, легкий, повітропроникний матеріал, який не розтягується в мокрому вигляді і не дає усадки після висихання. Крім того, покриття на флізеліновій основі дуже зручно клеїти. Бамбукові полотна, нешкідливі в експлуатації матеріали, вони не містять ПВХ і пропускають пар, як паперові шпалери.

Технічні характеристики:

Малярський флізілін- це декоративний і одночасно армуючий матеріал для обробки поверхні в сухому строітельстве.Ізготовленний з натурального волокна нетканное (пресування) незгораюче покриття для стін і стель, зміцнює поверхню. Натуральні мінерали використовуються для провадження скловолокна, гарантують екологічну чистоту настінних покриттів і відсутність живильного середовища для мікроорганізмів і паразитів. Завдяки високій міцності, матеріал пременяется на стінах і стелях в житлових і громадських приміщеннях, зокрема, дитячих та медичних установах, закладах громадського харчування, готелях.

Можна використовувати для вирівнювання стиків між залізобетонними панелями і плитами перекриттів, запобігає проявам дрібних усадочних тріщин.

Добре підходить для створення ідеально гладкій поверхні перед нанесенням декоративних покриттів "венеціанська штукатурка", "марсельський віск" і т.п. Застосовується також у вологих приміщеннях за умови використання вологостійкої шпаклівки Bostik Vatrumspackel і вологостійкого клею Бостік 78.

Основне переваги флізіліна:

  • перешкоджає освіту мікротріщин
  • забезпечує довговічність якості поверхні
  • не перешкоджає природному повітрообміну
  • відповідає вимогам пожежної безпеки (Г1)

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

Флізелін Спектрум SF 65 Еко на паперовій основі (50 м.п.), Німеччина

Флізелін Спектрум SF 65 Еко на паперовій основі (50 м.п.), Німеччина

Флізелін малярний SF 65 щільність 65 гр / м2.