ЦЕРЕЗИТ силикатная краска Ceresit СТ 54 База, 10 л Expand

Фарба силікатна Церезіт СТ 54 База, 10 л

521

New

1 490,00 грн

Застосування.
Використовується для обробки поверхонь будівельних конструкцій та елементів всередині і зовні будинків.

Зовні будівель - по мінеральних підставах (бетон - 28 діб, цегла, цементно-піщані штукатурки - 14 діб).

Всередині приміщень - по мінеральних підставах (в тому числі гіпсові штукатурки і плити і ін.).

Також застосовується для обробки раніше пофарбованих поверхонь, для естетичного поновлення декоративних штукатурок і в системах зовнішньої теплоізоляції.
Рекомендується використовувати при реставрації пам'яток старовини поверх реставраційних штукатурок.
Поверхні, пофарбовані Ceresit CT 48, можна мити з використанням розпилювача низького тиску.
Темні кольори краще застосовувати на невеликих поверхнях (на окремих архітектурних деталях).
Підготовка підстави зовні будівель.
Основа повинна бути сухою, міцною, без видимих ​​руйнувань.
Основа з бетону, цегли, цементно-піщані штукатурки (при залишковій вологості не більше 3%) очищаємо від пилу, бруду та інших речовин, що знижують адгезію фарби до основи і грунтуємо Ceresit CT 17 супер. При необхідності вирівнюємо Ceresit CT 29 і зашпаклювати Ceresit CT 225.
З підстав, покритих фарбою, механічним шляхом максимально видаляємо старий шар фарби, поверхню очищаємо і обробляємо CT 14.
Старі цементно-піщані штукатурки очищаємо до міцного шару , загрунтовивают Ceresit CT 17 супер, при необхідності вирівнюємо CT 29.
Полімерні декоративні штукатурки моєму і просушуємо, полімерцементні очищаємо від пилу і бруду механічним шляхом, грунтуємо Ceresit CT 17 супер.
Міцну цегляну кладку з розшитими швами очищаємо від пилу, бруду і грунтуємо Ceresit CT 17 супер.
Реставраційні штукатурки очищаємо від пилу, бруду і грунтуємо Ceresit CT 17 супер.

Підготовка підстави всередині приміщень.
Основа повинна бути сухою, міцною, без видимих ​​руйнувань.
Гіпсові плити, штукатурки (залишкова вологість яких не більше 1%) очищаємо від пилу , бруду, грунтуємо Ceresit CT 17 супер.
Пофарбовані водоемульсійними фарбами поверхні, що втратили зчеплення з основою, видаляємо, ретельно промиваємо, висушуємо і грунтуємо Ceresit CT 17 супер.
Клейові фарби, вапняну і крейдяну побілку, клеї, папір та інші, розчинні у воді покриття повністю видаляємо, моєму, висушуємо і загрунтовивают Ceresit CT 17 супер.
Старі, що втратили міцність вапняні штукатурки видаляємо до міцної основи, обробляємо ґрунтовкою Ceresit CT 17 супер, вировніваем CT 29 + CO 85 в співвідношенні 100: 1,45 і фарбуємо через 72 години.
Поверхня з пористого бетону вировнівам Ceresit CT 21 + Ceresit CO 85 в співвідношенні 100: 1,45, прогрунтовивают Ceresit CT 17 супер, фарбуємо через 72 години.
Масляну фарбу з хороше й адгезію до основи очищаємо, зашкуріваем, загрунтовивают Ceresit CT 17 супер.
Тріщини в мінеральних основах закладаємо шпаклівкою Ceresit CT 93 або Ceresit CT 225 + 4% Ceresit CC 83.
Якщо на поверхні підстави є грибки, мох або водорості, то слід здійснити її механічну очистку, потім вимити і просушити. Чисту і суху поверхню обробляємо засобом Ceresit CT 99 і грунтуємо.

Виконання робіт.
Фарбу перед застосуванням ретельно перемішати. Наносити валиком, пензлем або фарборозпилювачем в два шари. Забарвлення поверхні, що знаходиться в одній площині, проводиться без перерви методом «мокре по мокрому». Перерва в роботі або закінчення фарбування слід проводити на стиках поверхонь (кути будівель або приміщень) та архітектурних елементів фасаду. У разі необхідності фарбу можна розбавити водою (але не більше ніж на 5%) і після цього ретельно перемішати. При нанесенні фінішного шару розбавляти фарбу не рекомендується. Залежно від температури навколишнього середовища і вологості повітря повторний шар може бути нанесений через 12 годин.
Не застосовувати препарат іржавіють ємності та інструменти! Знаряддя необхідно відразу ж після використання вимити водою. Засохлі залишки фарби усуваються за допомогою органічних розчинників.
Фарбувальні роботи слід виконувати при температурі основи і навколишнього середовища від +5 ° C до +30 ° C і відносній вологості повітря не більше 80%. Всі перераховані вище рекомендації актуальні при температурі + 20 ° C і відносній вологості повітря 60%. За інших умов час висихання фарби може змінитися.
Для збереження рівномірності кольору при роботі на поверхнях великої площі рекомендується використовувати матеріал з однієї партії і воду з одного джерела.
При попаданні фарби на скляні, керамічні, дерев'яні, металеві і кам'яні поверхні може змінитися їх колір. Тому під час виконання робіт їх необхідно закрити.
Під час роботи берегти очі і шкіру! У разі потрапляння фарби в очі потрібно негайно промити їх водою і звернутися за медичною допомогою.
При виконанні робіт слід уникати попадання фарби на сильно нагріваються поверхні. Свіжопофарбовані поверхні захищати від попадання води до повного висихання фарби!
Зберігання.
В герметичній упаковці в приміщеннях з температурою від + 5 ° С до +35 ° C - 12 місяців від дати виробництва зазначеної на упаковці. Берегти від замерзання!

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

Фарба силікатна Церезіт СТ 54 База, 10 л

Фарба силікатна Церезіт СТ 54 База, 10 л

#VALUE!