Артисан С-30 минеральная шпаклевка Artisan C-30, 20 кг Expand

Штукатурка Артисан С-30 мінеральна, 20 кг

Артисан Украина Артисан Украина

913

New

Артисан С-30 мінеральна штукатурка Artisan C-30, 20 кг

Витрата: від 2 до 7,5 кг / м 2 в залежності від товщини шару.

More details

87,40 грн

Артисан С-30 мінеральна штукатурка Artisan C-30, 20 кг

Область застосування:

Універсальний розчин застосовується для проведення будівельних та ремонтних робіт в якості штукатурки для вирівнювання швів між панелями, стін, щілин, отворів, обробки укосів, арок і т. Д. Успішно застосовується для вирівнювання стін, стель, а також в якості штукатурного розчину . Завдяки спеціальним добавкам, розчин високопластичний, має високу адгезію практично до будь-яких поверхонь, не утворює тріщин. Має підвищені теплоізоляційні якості.

Технічні характеристики:

Склад: суміш цементу з перлітом, мінеральними наповнювачами і спеціальними добавками

Кількість води для замішування суміші, л / кг: 5,6-6,6 / 20

Час використання, хв., Не менше: 60

Температура виконання робіт, ° С: від +10 до +30

Міцність зчеплення з основою, МПа, не менше: 0,3

Міцність на стиск, МПа, не менше: 5,0

Коефіцієнт теплопровідності, не більше, Вт / м * К: 0,3

Оздоблення поверхні: після 48 годин

Витрата: від 2 до 7,5 кг / м 2 в залежності від товщини шару.

На жаль будівельно-ремонтні роботи на зведенні стін і спорудженні даху не закінчуються. Далі йдуть внутрішні роботи, пов'язані з вирівнюванням стель і стін. Для цих цілей існує безліч різних шпаклівок, серед яких особливо вигідно виділяється мінеральна штукатурка Артисан С-30. Матеріал являє собою сухий порошок на цементній основі, який в приготованому вигляді використовується, як універсальний розчин для вирівнювання різних поверхонь. Суміш в застиглому вигляді володіє підвищеними водовідштовхувальними характеристиками.

Область застосування мінеральної штукатурки Артисан С-30

Матеріал широко затребуваний при вирівнюванні швів між панелями стін, закладенні щілин і тріщин, обробці укосів і арок. Але це зовсім не означає, що склад непридатний для вирівнювання об'ємних ділянок, таких як стіни і стельові поверхні. Суміш має ряд переваг, що робить її неймовірно затребуваною. Завдяки пластичності досягається цілісність структури підстави, яке з плином часу не розтріскується, а особливі компоненти сприяють відмінному зчепленню з поверхнею.

Особливості оздоблювального складу

- Здатність вирівнювання стін і стель шаром до 30 мм.

- Вирівнювання стиків панелей.

- Теплоізоляційні властивості.

- Водовідштовхувальні здатності.

- Легкість застосування.

- Огне- і морозостійкість.

Нанесення штукатурки Артисан С-30

Для підвищеного зчеплення з підставою, поверхня потребує прибирання, тому необхідно позбутися від пилу, жирних плям і бруду. Всі виявлені відшарування необхідно видалити, в іншому випадку якість і довговічність оштукатурених поверхонь буде під питанням. Далі вкрай бажано обробити поверхню за допомогою грунтовки глибокого проникнення. Таким способом покращиться адгезія між оздоблювальним шаром і підставою.

Так як склад поставляється на ринок в сухому вигляді, суміш необхідно замішати. Для цих цілей вміст мішка потрібно засипати в заздалегідь підготовлену ємність і залити певною кількістю води. Наприклад, якщо ви хочете змушують весь вміст 20 кг мішка штукатурки Артисан С-30, вам знадобиться 5,6 - 6,5 л холодної води. Замішується розчин за допомогою низкооборотного обладнання (міксер, дриль, перфоратор) зі спеціальною насадкою. Після замішування суміш потрібно перемішати повторно. Для цього необхідно почекати в межах 5 хвилин.

Розчин наноситься на підготовлену поверхню за допомогою широкого шпателя. При цьому температура повітря повинна становити не менше +20 про С, відносна вологість 60%. Недотримання цих умов може негативним чином позначитися на швидкості затвердіння обробленої поверхні.

З усього вищесказаного можна підвести підсумок, сказавши, що мінеральна штукатурка Артисан С-30, це незамінний універсальний склад, за допомогою якого вирівнюються нерівні поверхні і закладаються різні щілини.

АРТИСАН – украинский производитель строительных материалов.


Основное производство Артисана сконцентрировано на изготовлении сухих смесей, а именно: стяжек, кладочных растворов, гидроизоляций, пличного клея, клея для мозаики и камня, клея для утеплителей, клея для пенопласта и клея для базальтовой и минеральной ваты.


Основным достоинством является доступность цен и оптимальное качество.


Последнее время большим спросом пользуется строительная химия, грунтовки и модифицирующие добавки в смеси, укрепители оснований и прочие добавки.

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

Штукатурка цементно-вапняна Момент, 25 кг