Wallmix К-7 клей для плитки, 25кг Expand

Wallmix К-7 клей для плитки Волмікс, 25кг

WALLMIX WALLMIX

New

Wallmix К-7 клей для плитки.

Витрата: від 3 до 6 кг / м 2

More details

112,40 грн

Клей для плитки Wallmix К-7

Волмікс К-7 це класичний клей для приклеювання керамічних, кахельних, клінкерних плиток на поверхню: бетон, легкий бетон, цегляна кладка, цементно-піщана штукатурка, шпаклівка і інші поверхні на мінеральній основі (в тому числі гіпсокартонні плити).

Відмінний результат при облицюванні стін, підлог в сухих і вологих приміщеннях, і виконанні зовнішніх робіт.

«Робочий час» розчинної суміші не менше 1 години. У нормальних умовах, бажано, використовувати свежеприготовленную суміш протягом 0,5 години.

Товщина шару не повинна перевищувати 5 мм. Плитка щільно кладеться на основу і невеликими обертальними рухами вдавлюється в масу. Кладку можна підправити протягом 10 хвилин.

При укладанні плитки великого розміру бажано наносити клейову масу і на зворотну поверхню плитки, при цьому клейова маса не повинна підніматися більш ніж на половину глибини шва.

Плитка укладається з відкритими швами.

Мінімальна товщина шва 2 мм.

Покладена плитка залишається на 24-48 годин (технологічна перерва). Після чого шви між плитками заповнюються сумішшю розчину для заповнення швів.

Витрата клею для плитки Wallmix К-7:

1,5-2 кг сухої суміші на 1 м? підстави при товщині шару 1 мм.

Витрата клею буде залежати від того, куди ви його застосовуєте (стіни або підлогу), а також товщини шару. Рекомендована товщина шару 3-4 мм.

В середньому витрачається від 3 до 6 кг / м 2

Купити клей для плитки в Києві у великому асортименті, Ви зможете в нашому інтернет-магазині будматеріалів «Домовой» за найнижчими цінами. А також зможете отримати консультацію у менеджера, який допоможе підібрати клей згідно вашим вимогам.

Основные преимущества сухих строительных смесей Волмикс


В чем причина популярности сухих строительных смесей? Попробуем в этом разобраться:  • во-первых, используя сухие смеси, будь то цементная штукатурка или клей для плитки, любые строительные и ремонтные работы можно проводить гораздо быстрее, чем традиционным способом;
  • во-вторых, разводить сухие строительные смеси Волмикс очень просто, для этого не нужно обладать высокой квалификацией или специальным опытом – достаточно прочитать инструкцию и сделать так, как там написано;
  • в-третьих, какие бы смеси вам не требовались – стяжка пола, грунтовка Волмикс, клей для плитки – цена в нашей компании одна из самых низких в стране;
  • в-четвертых, для производства сухих строительных смесей мы используем только высококачественное сырье от проверенных поставщиков и передовые технологии, что гарантирует отличные технические и эксплуатационных характеристики всей нашей продукции;
  • в-пятых, сухие смеси Волмикс отличаются стабильностью состава, что обусловлено применением автоматизированного оборудования и внедрения передовой системы контроля качества.Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

Wallmix К-7 клей для плитки Волмікс, 25кг

Wallmix К-7 клей для плитки Волмікс, 25кг

Wallmix К-7 клей для плитки.

Витрата: від 3 до 6 кг / м 2