Усиленный клей для тяжолых бумажных обоев SEMIN SEM SPECIALE, 200 г Expand

Клей посилений Сьомін SEM SPECIALE для важких і паперових шпалер, 200 г

Semin (СЕМИН) Франция Semin (СЕМИН) Франция

2733

New

Semin Sem Speciale - це сухий для шпалер клей для вінілових, флізелінових і важких шпалер під фарбування. Упаковка 200 гр. Витрата : 200 г на 5 рулонів.

More details

70,00 грн

Semin Sem Speciale клей спеціальний, посилений полімерами клей в порошку для всіх типів вінілових шпалер, шпалер під фарбування на основі флізеліну, а також всіх типів паперових шпалер. Клей Semin Sem Speciale легко розчиняється, легко наноситься, добре ковзає. Точна, швидка коригування полотен. За висиханні прозорий. Вологостійкий, не пліснявіє, не забруднює. Можна застосовувати у вологих приміщеннях. Приготування клеяSemin Sem Speciale: налийте в чисте відро 4-4,5 л холодної води (для коробки 200 г). Інтенсивно перемішайте, щоб створити в воді воронку, акуратно висипте вміст коробки по краю воронки. Продовжуйте заважати ще 2 хв. Дайте настоятися 15-20 хв. і знову ретельно перемішайте. Клей готовий.

ТЕХНІЧНИЙ ОПИС Semin Sem Speciale :

Стан сухого продукту: тонкі білі гранули (порошок).

У готовому вигляді: густа, тягуча, напівпрозора маса, однорідна, без грудок.

За висиханні: прозорий.

Екологічно чистий продукт.

Основа: стіни і стелі всередині приміщень. Гладкий бетон, гладкі штукатурки, що вирівнюють та фінішні шпаклівки, гладкі блоки, ГКЛ.

Покриття:

вінілові шпалери (товсті, спінені, важкі, щільні, шовкографія і ін.);

бамбукові шпалери (щільні, тонкі, під забарвлення, важкі та ін.);

паперові шпалери (звичайні, легкі, важкі та ін.).

Розфасовка: картонні коробки по 200 г, укладені в картонні ящики по 36 шт.

Зберігання: в оригінальній упаковці в захищеному від вогкості місці.

Термін зберігання: 24 і більше міс. (Фактично необмежений).

Витрата: 200 г на 5 рулонів.

Клей посилений Semin Sem Speciale є сухий склад, призначений для приклеювання флізелінових, вінілових і важких шпалер, які потім піддаються фарбуванню. Матеріал випускається в паперовій коробці масою 200 гр., Розфасований у картонні ящики по 36 штук. Витрата становить одна пачка на 5 рулонів. Його особлива формула на основі комплексного в'яжучого речовини дає можливість надійного приклеювання щільних і важких полотен.

Це особливий клей в порошку, посилений полімерами, який використовується для всіх типів паперових шпалер, шпалер під фарбування на флізеліновій основі і для всіх видів вінілових шпалер. Клей Сьомін Сем спеці дуже простий в роботі, так як легко розчиняється. Він легко наноситься на основу і прекрасно ковзає. З його допомогою можна швидко і точно відтворити коригування полотен. Після висихання стає прозорим.

Semin Sem Speciale має наступні властивості

- Фунгіцидний, не пліснявіє, протистоїть утворенню грибків.

- Вологостійкий, протистоїть волозі.

- Чи не бруднить.

- Відмінна здатність, що клеїть.

- Легкість коригування.

Через своїх гідроізоляційних здібностей ефективний в застосуванні у вологих приміщеннях.

Спосіб приготування посиленого клею Semin Sem Speciale

Для однієї пачки клею (коробка 200 гр) буде потрібно налити в чисту ємність приблизно 4,5 л холодної води. Після чого ретельно й інтенсивно розбити воду, таким чином, щоб в ній утворилася воронка, по краю якої потрібно дуже акуратно висипати весь вміст з коробки. Протягом двох хвилин продовжуйте заважати суміш. Після чого залиште на 20 хвилин настоятися. Потім знову добре перемішайте. Клей до використання готовий.

Технічні характеристики клею Semin Sem Speciale

- У сухому вигляді являє собою порошкоподібний склад (білі тонкі гранули).

- Готовий вид продукту має тягучу, густу, напівпрозору масу, однорідну, без грудок.

- Даний матеріал екологічно чистий.

- Після висихання стає прозорим.

Область застосування

Робочої основою виступають стелі і стіни всередині приміщень. Гладкі штукатурки, гладкий бетон, гладкі блоки, фінішні і вирівнюють шпаклівки, листи гіпсокартону.

Покриттям ж можуть бути: шпалери бамбукові (під забарвлення, щільні, важкі і ін.); шпалери вінілові (щільні, спінені, товсті, важкі, шовкографія і ін.); шпалери паперові (важкі, звичайні, легкі, ін.).

Термін зберігання практично не обмежений і становить від 2 і більше років (дана характеристика актуальна при відповідних умовах заощадження в фабричній упаковці і захищеному від вологи місці).

При використанні клею посиленого Semin Sem Speciale слід дотримуватися певних правил. Температура зовнішнього середовища і підстави не повинна перевищувати 35 про З вище нуля і не повинна бути нижче +10 про З. Потрібно завчасно підготувати основу, зробити її міцною, гладкою, рівною, сухою, з хорошою всмоктуючою здатністю. Старі оздоблювальні матеріали (наприклад, шпалери) зніміть. Якщо є необхідність, поверхня вирівняйте відповідної шпаклівкою. Для полегшення коригування та кращого прилягання додатково наносять клейову ґрунтовку. Наносити даний клей на шпалери можна за допомогою валика або пензлика.

Semin(Франция)


Под торговой маркой Semin выпускаются отделочные товары профессионального уровня, пользующиеся большим спросом во всем мире. Бренд зародился еще в 30-х годах ХІХ века во Франции. Сегодня это огромная компания по производству отделочных материалов для профессионалов. Для выпуска продукции предприятие использует исключительно инновационные технологии и применяет только экологически безопасное сырье.


Преимущества строительных материалов Semin


Строительные материалы Семин обладают следующими достоинствами:


- Удобные и простые в применении.


- Экологически чистые и безопасные по отношению здоровья человека.


- Надежные.


- Долговечные в эксплуатации.


- Имеют разумную стоимость.


- Обладают небольшим расходом.


- После использования оставляют минимум отходов.


- Наделены высокой технологичностью.


- Продукция имеет отменное качество, проверенное временем.


Выпуск линейки товаров специально разработан обширным, для возможности сделать полноценный ремонт. Это, в свою очередь, дает возможность экономно, эффективно и быстро обустроить любое помещение.     


Продукцию Semin купить можно в нашем интернет-магазине.


Товарный обзор марки Semin


Ассортимент товаров данной марки велик – это и разные виды шпаклевок (выравнивающая, декоративная, для машинного нанесения, финишная шпаклевка), грунтовки, клея для камня, клея для плитки, выравнивающие смеси, герметики, мастики, строительные ленты и др.


Клей под торговой маркой этого бренда имеет отменные характеристики:


- Не имеет специфического запаха.


- После полного высыхания становится прозрачным.


- Удобный и легкий в применении.


- Не капает, не течет.


- Наделен высокой адгезией.


- Противостоит образованию грибка и плесени.


- Экологически безопасен.


- Прочный, надежно удерживает стыки и углы.


Лента Semin предназначена для формирования углов и проклейки стыков ГКЛ. Это полоска бумаги с разметочной линией, позволяющей равномерно сгибать ее по центру. Также на ней есть специальные очень мелкие отверстия, способствующие предотвратить различные вздутия при монтаже. Она придает швам между ГКЛ прочности, избавляет от трещин, выступает в качестве защиты углов от деформаций, сколов и делает их прямыми. 


Большой популярностью пользуется шпаклевка Semin. После отделки основания шпаклевкой данного бренда, оно не подвергается растрескиванию, отслоению, прекрасно выдерживает оклейку обоев и многочисленное нанесение краски. Срок эксплуатации довольно длительный.


Среди этой категории товаров прекрасно зарекомендовала себя финишная шпаклевка, представляющая собой пастообразный состав, предназначенный для заделки стыков гипсокартона с применением ленты. Выпускается готовой к использованию. Также предназначена для финишной тонкой отделки, полировки не только стыков, но и всей поверхности ГКЛ и других поверхностей. После обработки поверхность может грунтоваться, окрашиваться или оклеиваться обоями. Шпаклевка Семин имеет следующие преимущества:


- Экономичная.


- Паропроницаемая.


- Отменно шлифуется.


- Применяется как для горизонтальных, так и вертикальных поверхностей. То есть шпаклевка стен ей под силу.


- Обладает великолепной адгезией.


- Высоко эластичная и пластичная, из-за чего легка в нанесении.


- Безвредная для жизни человека.


Купить шпаклевку Semin в Киеве, а также продукцию этого производителя можно на нашем сайте Домовой.

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

Клей посилений Сьомін SEM SPECIALE для важких і паперових шпалер, 200 г

Клей посилений Сьомін SEM SPECIALE для важких і паперових шпалер, 200 г

Semin Sem Speciale - це сухий для шпалер клей для вінілових, флізелінових і важких шпалер під фарбування. Упаковка 200 гр. Витрата : 200 г на 5 рулонів.