Клей в порошке для легких и тяжелых бумажных обоев Semin Sem Universelle, 250 г Expand

Клей в порошку для легких і важких паперових шпалер Semin Sem Universelle, 250 г

Semin (СЕМИН) Франция Semin (СЕМИН) Франция

2734

New

Semin Sem Universelle - це клей в порошку для легких і важких паперових шпалер. Упаковка 250 гр. Витрата: 250 г сухо суміші на 7 рулонів.

More details

69,00 грн

Клей Semin Sem Universelle в порошку для паперових шпалер (тонких, легких, стандартної щільності). Легко розчиняється, легко наноситься, добре ковзає. Забезпечує точну, швидку коригування полотен. За висиханні прозорий. Чи не жовтіє, не забруднює. Дуже економічний.

Приготування клею Semin Sem Universelle: налийте в чисте відро 7-7,5 л холодної води (для коробки 250 г). Інтенсивно перемішайте, щоб створити в воді воронку, акуратно висипте вміст коробки на край воронки, не припиняючи помішувати. Дайте клею настоятися 15-20 хв. Ретельно і енергійно перемішайте повторно. Клей готовий.

Застосування Semin Sem Universelle: нанесіть клей валиком або пензлем на зворотну сторону шпалер. Складіть краю полотен, дайте клею вбратися (або дійте згідно з вказівками виробника шпалер). Прикладіть до стіни і розгладьте: спочатку зверху вниз, потім від центру до країв. Надлишки клею, що випливає на стиках, тут же видаліть вологою губкою. Відкоректуйте положення полотна. Завжди дотримуйтесь рекомендацій виробника шпалер і загальними правилами по наклейці шпалер.

ТЕХНІЧНИЙ ОПИС Semin Sem Universelle:

Стан сухого продукту: білий порошок.

У готовому вигляді: густа, однорідна, гелеобразная рідина без грудок.

За висиханні: прозорий.

Основа: стіни всередині приміщень: гладкий бетон, гладкі штукатурки, що вирівнюють та фінішні шпаклівки, гладкі Гіпсоблоки, ГКЛ.

Розфасовка: картонні коробки по 250 г, укладені в картонні ящики по 40 шт.

Зберігання: в оригінальній упаковці в захищеному від вогкості місці.

Термін зберігання : 24 і більше місяців (фактично не обмежений).

Витрата: 250 г на 7 рулонів.

Порошкоподібний клей для всіх типів паперових шпалер Semin Sem Universalle забезпечує раптове вирівнювання, точне сполучення малюнка полотен. Даний матеріал дуже простий у використанні. Є ідеальним допомогою клею для паперових стандартних шпалер зі звичайною щільністю. Виріб випускається в картонній 250 грамової коробці. В середньому витрата становить одна пачка на 7 рулонів.

Клей Semin Sem Universalle має наступні властивості

- Після повного висихання стає прозорим.

- Чи не бруднить основу і з часом не жовтіє.

- Дуже економічний.

- Чудово ковзає, що сприяє робочому процесу.

- Швидко і легко готується.

- Максимально практичний в застосуванні.

- Легко наноситься і розчиняється в воді.

Правила приготування клею в порошку Semin Sem Universalle

На одну пачку клею (250 гр) потрібно взяти 7,5 л води кімнатної температури і вилити в чисту тару (наприклад, відро). Воду необхідно інтенсивно перешкодити, для створення в ній воронки. По краю отриманої воронки акуратно висипте весь вміст з коробки, при цьому, не припиняючи перемішувати (не менше 2 хв). Клей повинен настоятися протягом 20 хвилин. Потім потрібно повторно енергійно і ретельно перемішати клейову суміш. Очікуваний клей готовий.

Застосування клею Semin Sem Universalle

Клей наноситься на зворотну сторону оздоблювального матеріалу за допомогою валика або кисті. Краї шпалер потрібно скласти, щоб дати клею вбратися (можна діяти і за вказівками виробника полотен). Потім шпалери потрібно притулити до основи і розгладити за схемою зверху вниз, після до країв від центру. Зайвий клей, який витік на стиках, відразу ж віддаляється вологою ганчіркою (губкою). Положення полотна потрібно відкоригувати. Потрібно завжди слідувати рекомендаціям виробника шпалер і прийнятим правилам з приклеювання шпалер.

Semin Sem Universalle має наступні технічні характеристики

- У сухому вигляді - це порошок білого кольору.

- В приготованому стані - гелеобразная, однорідна консистенція.

- Екологічна безпека (не містить токсинів).

- Застигаючи, стає прозорим.

В якості підстави може виступати гладка штукатурка або бетон, як стартові, так і фінішні шпаклівки, а також листи гіпсокартону. При використанні температура навколишнього середовища і основи повинна бути в діапазоні +5 - +35 про З. Поверхня готують належним чином, а саме вирівнюють за допомогою шпаклівки, дають їй висохнути і гарантують. Старі шпалери, якщо є такі, потрібно зняти. При необхідності поверхню слід вирівняти спеціальною шпаклівкою. Для досягнення кращого прилягання, а також для полегшення роботи для коригування додатково наноситься клейова грунтовка. За допомогою представленого речовини підставу міцнішає, запобігає просвічування основи крізь шпалери, забезпечується однорідність за кольором (деякі грунти колеруются).

При збереженні в рідній заводській упаковці і в захищеному від агресивних атмосферних впливів місці, експлуатаційний період можна продовжити від 24 місяців до необмеженого часу.

Semin(Франция)


Под торговой маркой Semin выпускаются отделочные товары профессионального уровня, пользующиеся большим спросом во всем мире. Бренд зародился еще в 30-х годах ХІХ века во Франции. Сегодня это огромная компания по производству отделочных материалов для профессионалов. Для выпуска продукции предприятие использует исключительно инновационные технологии и применяет только экологически безопасное сырье.


Преимущества строительных материалов Semin


Строительные материалы Семин обладают следующими достоинствами:


- Удобные и простые в применении.


- Экологически чистые и безопасные по отношению здоровья человека.


- Надежные.


- Долговечные в эксплуатации.


- Имеют разумную стоимость.


- Обладают небольшим расходом.


- После использования оставляют минимум отходов.


- Наделены высокой технологичностью.


- Продукция имеет отменное качество, проверенное временем.


Выпуск линейки товаров специально разработан обширным, для возможности сделать полноценный ремонт. Это, в свою очередь, дает возможность экономно, эффективно и быстро обустроить любое помещение.     


Продукцию Semin купить можно в нашем интернет-магазине.


Товарный обзор марки Semin


Ассортимент товаров данной марки велик – это и разные виды шпаклевок (выравнивающая, декоративная, для машинного нанесения, финишная шпаклевка), грунтовки, клея для камня, клея для плитки, выравнивающие смеси, герметики, мастики, строительные ленты и др.


Клей под торговой маркой этого бренда имеет отменные характеристики:


- Не имеет специфического запаха.


- После полного высыхания становится прозрачным.


- Удобный и легкий в применении.


- Не капает, не течет.


- Наделен высокой адгезией.


- Противостоит образованию грибка и плесени.


- Экологически безопасен.


- Прочный, надежно удерживает стыки и углы.


Лента Semin предназначена для формирования углов и проклейки стыков ГКЛ. Это полоска бумаги с разметочной линией, позволяющей равномерно сгибать ее по центру. Также на ней есть специальные очень мелкие отверстия, способствующие предотвратить различные вздутия при монтаже. Она придает швам между ГКЛ прочности, избавляет от трещин, выступает в качестве защиты углов от деформаций, сколов и делает их прямыми. 


Большой популярностью пользуется шпаклевка Semin. После отделки основания шпаклевкой данного бренда, оно не подвергается растрескиванию, отслоению, прекрасно выдерживает оклейку обоев и многочисленное нанесение краски. Срок эксплуатации довольно длительный.


Среди этой категории товаров прекрасно зарекомендовала себя финишная шпаклевка, представляющая собой пастообразный состав, предназначенный для заделки стыков гипсокартона с применением ленты. Выпускается готовой к использованию. Также предназначена для финишной тонкой отделки, полировки не только стыков, но и всей поверхности ГКЛ и других поверхностей. После обработки поверхность может грунтоваться, окрашиваться или оклеиваться обоями. Шпаклевка Семин имеет следующие преимущества:


- Экономичная.


- Паропроницаемая.


- Отменно шлифуется.


- Применяется как для горизонтальных, так и вертикальных поверхностей. То есть шпаклевка стен ей под силу.


- Обладает великолепной адгезией.


- Высоко эластичная и пластичная, из-за чего легка в нанесении.


- Безвредная для жизни человека.


Купить шпаклевку Semin в Киеве, а также продукцию этого производителя можно на нашем сайте Домовой.

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

Клей в порошку для легких і важких паперових шпалер Semin Sem Universelle, 250 г

Клей в порошку для легких і важких паперових шпалер Semin Sem Universelle, 250 г

Semin Sem Universelle - це клей в порошку для легких і важких паперових шпалер. Упаковка 250 гр. Витрата: 250 г сухо суміші на 7 рулонів.