Клей для склополотна Колорит

Применеие:

Клей для склополотна Колорит Д-10 - водорозчинний, готовий до застосування клей на основі модифікованого крохмалю з добавкою емульсії ПВА. Містить проти пліснявий компонент. Клей для склополотна використовується для приклеювання скловолокнистих шпалер Колорит і відповідних скловолокнистих нетканих матеріалів, шпалер на флізеліновій основі і важких настінних покриттів на паперовій основі (паперових, вінілових, текстильних і т.п.). Може бути використаний в клеять машинах. Застосовують в сухих приміщеннях.

КЛЕЙ ДЛЯ стеклохолстов Колорит

Технічні характеристики:

- Сухий залишок: близько 15%;

- Щільність: 1,03кг / л;

- Розріджувач: Вода;

- Спосіб нанесення: Наносять валиком і зубчастим шпателем (для грунтування - щіткою і пензлем);

- Життєздатність: 15-20 хвилин при температурі + 15 + 25? С

- Час висихання при + 23С і відносній вологості 50%: 12 -24 години, в залежності від умов проведення робіт і типу використаного стінового покриття. Час висихання збільшується в міру зниження температури і підвищення відносної вологості повітря;

- Колір: Білий, після висихання безбарвний;

- Тара: Відро з 5 л, 10л, 16л

Витрата:

- Для скловолокнистих і флізелінових шпалер: близько 5м 2 / л на 1 шар.

- Для шпалер на паперовій основі: близько 7м 2 / л.

Виробник: Вироблено на заводі Ecofix AB (Швеція) для ТОВ «Тіккуріла» відповідно до стандарту STB - Шведської Асоціації виробників настінних покриттів.

В даний час існує безліч найрізноманітніших оздоблювальних матеріалів, які для належної довговічності необхідно фіксувати до поверхні за допомогою спеціального клею продукту. Наприклад, для приклеювання стеклообоев і склополотна необхідно обзавестися спеціальним допомогою клею. Незважаючи на величезну конкуренцію в цій ніші, серед інших собі подібних вигідно виділяється клей для скловолокна і стеклообоев Колорит Д10. Це водорозчинний якісний склад на основі модифікованого крохмалю з додаванням емульсії ПВА.

Дана речовина намертво приклеює до основи всі відомі людині види важких шпалер (вінілові, текстильні, паперові), а також шпалери, виготовлені на основі флізеліну. Можна з упевненістю сказати, що ви не знайдете більш якісного і надійного засобу для фіксації скловолокнистих шпалер Колорит. Даний склад може застосовуватися в спеціальних клеять машинах. Поставляється на ринок в 10 л пластикових відрах.

Переваги складу

- Високі показники зчеплення.

- Зручність застосування.

- Екологічна безпека.

- Універсальність. Підходить для фіксації практично всіх різновидів шпалер.

Клей для склополотна Колорит Д10 - застосування

Перед тим як приступити до нанесення складу потрібно попередньо підготувати підставу. Вся виявлена ​​бруд і пил віддаляється, а податливі до інтенсивного вбирання поверхні обробляються грунтувальною сумішшю (Колорит Грунт). У випадках, коли поверхня сліпуче глянсова її необхідно ретельно відшліфувати до матового стану. Значні дефекти у вигляді тріщин і нерівностей необхідно обробити універсальною акрилової шпаклівкою. Підстави, вирівняні за допомогою цементно-вапняних сумішей перед нанесенням клею Колорит Д10 повинні бути, як слід, висушені. Для цього потрібно як мінімум місяць.

У випадках, коли на поверхні виявлені залишки старих шпалер, від них слід позбутися.

Ця суміш використовується виключно в приміщеннях з нормальною вологістю. Так як допускається фарбування деяких видів шпалер, перед нанесенням представленого речовини поверхня повинна бути повністю висушеної. Виробник рекомендує наносити клей при температурі повітря від +5 до +25 про C. Також слід звернути увагу на вологість повітря, яка в ідеалі повинна бути не більше 80%. У процесі приклеювання шпалер в приміщенні не повинно спостерігатися протягів (провітрювання теж виключено).

Нанесення клей для скловолокна Колорит

Клей наноситься на стіни і стелю рівномірним шаром. У місцях стикування можна обробити підставу трохи рясніше. Вкрай небажано наносити клей на шпалерне полотнище. Потрібно дотримуватися загального правила нанесення клеїть речовини, яке полягає в тому, що склад повинен повністю просочити приклеєні на нього шпалери. Разом з тим неприпустимо надмірне, зайве використання клею, який в рясному кількості зіпсує структуру шпалер і вплине на їх цілісність.

Клей для стеклохолста Колорит


Купить клей для стеклохолста Колорит, можно быстро и выгодно в интернет магазине Домовой


Бывает, что клей для стеклохолста Колорит, может выручить на последнем этапе завершения внутренних работ, когда уже стоит вопрос как клеить стеклохолст. Какой клей для стеклообоев выбрать а также какой объем нужен для этой процедуры. 


клей для стеклохолста Колорит


Интернет магазин Домовой, предлагает хорошую цену на клей для стеклохолста Колорит Д10


Клеим стеклохолст и в помощь нам пригодиться клей для стеклохолста Колорит.


Купить клей для стеклообоев, потому что иногда наступает время, когда нужно качественно завершить внутреннюю отделку помещения и при этом не ошибиться с выбором качественного продукта. Самое подходящее решение – это клей для стеклообоев в ведрах уже готовый к применению. Порой клеить обои приходиться самому или с помощью услуг квалифицированных рабочих, которые знают, как обходиться с виниловыми или стеклообоями. 


Клей Колорит хранится в надежно закрытом и герметичном полипропиленовом ведре, что позволяет избежать высыхания и попадания пыли, влаги и увеличить на порядок срок хранения. 


Итак мы определяем основные преимущества клея Колорит в нашем описании:


  1. Клей Колорит имеет лучшую цену-качество на рынке

  2. Имеет достаточный объем для поклейки одного 50м рулона стеклохолста

  3. Отличная пластичность и цепкость к поверхности

  4. Солидная шведская фирма-изготовитель с большим опытом

  5. Развитая сеть складов и дилеров

  6. Складские цены и доставка по Киеву  

Клей для стеклохолста Колорит цена в г. Киев складская с доставкой по области и городу.


Клей Колорит имеет водорастворимую формулу, содержит в своем составе модифицированный крахмал, а также в состав входит как основная составляющая, это ПВА основа. Его рекомендуется применять в сухих помещениях, а также возможен вариант использования в специальном оборудовании для распыления. Время первого схватывания составляет 15-20 минут с момента нанесения. Перед нанесением клея, обратите внимание на то, чтобы поверхность была чистой и сухой, предварительно хорошо прогрунтованной и должно быть по возможности гладкой и ровной. 


Заказать клей для стеклохолста Колорит и стеклохолст можно в интернет магазине Домовой

Наразі коментарі відсутні.