Гипсокартон КНАУФ арочный гибкий 6,5мм1200х2500мм,Knauf Expand

Гіпсокартон арочний гнучкий Кнауф 6,5мм1200х2500мм

Кнауф (Knauf) Украина Кнауф (Knauf) Украина

160

New

Гіпсокартон арочний гнучкий Кнауф 2,5м

More details

440,00 грн

Листи арочного гіпсокартону Knauf армовані скловолокном, і завдяки цьому не вимагають розмочування, формування відповідно до шаблону і сушки.

Прирізка гіпсокартонних листів проводиться за допомогою ножа для різання гіпсокартону в наступній послідовності:

-по попередній розмітці надрізається верхній (лицьовій) картон, потім зламується гіпсовий сердечник і розрізається нижній картон.

Гіпсокартон кріпиться саморізами по металу (дереву) на каркас з металевих профілів або дерев'яну обрешітку.

Область застосування:

Призначений для виготовлення всіляких криволінійних конструкцій:

-Колони,

-арок,

-сводов і т.д. з радіусом кривизни не менше 1 м.

Гнучкий гіпсокартон використовується в обшивці каркасів криволінійних споруд, із застосуванням «сухого» способу.

За допомогою гнучкого можна легко і швидко реалізувати найоригінальніші ідеї в інтер'єрі.

Нинішнє будівництво багато в чому спростилося завдяки використанню сучасних матеріалів. Це дозволило скоротити не тільки фінансові витрати, але і час проведення ремонтно-будівельних робіт. Наприклад, в області обробки на даному етапі розвитку царює гіпсокартон . Це матеріал, що складається з внутрішньої частини (гіпс), яка зовні покрита ущільненим картоном. Крім звичайних листів гіпсокартону, який використовується для створення міжкімнатних перегородок і т.п., існує і особливо еластичний арочний гіпсокартон Кнауф, що володіє підвищеною гнучкістю. На відміну від звичного ГКЛ, арочні листи армовані скловолокном, що дозволяє їх використовувати без попереднього шаблонного формування.

Область застосування арочного гіпсокартону Knauf 6,5х1200х2500 мм

Завдяки виникненню даного матеріалу стало можливим те, що раннє вважалося справжньою майстерністю і стояло не малих грошей. Всілякі криволінійні вигини, арки, колони, складні конструкції, все це стало дріб'язковим справою з приходом гнучкого гіпсокартону Кнауф.

Даний матеріал володіє цілим арсеналом достоїнств, серед яких:

- Екологічність. Матеріал складається з нешкідливих компонентів і без побоювання може використовуватися в житлових приміщеннях.

- Паропроникність. Вся справа в здатності поглинання вологи, якщо така в надмірній кількості присутній в повітрі. Якщо ж повітря сухе, гіпсокартон віддає її назад. Завдяки цій властивості в приміщенні створюється особливий мікроклімат, який найкращим чином підходить для проживання людиною.

- Можливість нанесення різних оздоблювальних матеріалів, включаючи використання фарби і закінчуючи обробкою за допомогою плитки.

- Пожаростойкость. Матеріалу властиво протистояти вогню і перешкоджати його поширенню.

- Звукоізоляція. Виріб непогано справляється з затримкою звуку.

- Підвищена гнучкість. Дана характеристика особливо актуальна і є для даної марки гіпсокартону ключовий, так як його основне призначення полягає у відтворенні особливо складних елементів дизайну. Максимальний радіус вигину становить 300 мм.

- Легкість монтажу. Цьому сприяє відносна легкість матеріалу, а також безнадобность в попередньому замочуванні листів, які і так гнуться на ура.

Особливості застосування арочного гіпсокартону Кнауф

При необхідності порізки листа можна використовувати звичайний канцелярський ніж. Спочатку слід виконати розмітку, потім розрізати шар картону, зламати внутрішню частину (сердечник), після чого розрізати черговий шар з картону.

Для фіксації гнучкого гіпсокартону використовуються саморізи, які вгвинчуються за допомогою шуруповерта в заздалегідь зібраний каркас з металопрофілю або дерева.

Що виникли в процесі укладання листів шви, закладаються за допомогою використання армуючої стрічки і шпаклівки. Далі слід шліфування нанесеною шпаклівки з подальшою обробкою.

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

Гіпсокартон арочний гнучкий Кнауф 6,5мм1200х2500мм

Гіпсокартон арочний гнучкий Кнауф 6,5мм1200х2500мм

Гіпсокартон арочний гнучкий Кнауф 2,5м