Гипсокартон РИГИПС влагостойкий 9,5 мм х 1200 х 2500 Rigips Expand

Гіпсокартон Рігіпс вологостійкий стельовий 9,5 мм х 1200 х 2000 мм

Ригипс (RIGIPS) Польша Ригипс (RIGIPS) Польша

251

New

Вологостійкий стельовий гіпсокартон Рігіпс виробництва Польща. Використовують в приміщеннях з підвищеною вологістю, а також в звичайних сухих приміщеннях.

More details

This product is no longer in stock

207,50 грн

Гіпсокортон Рігіпс Польща

Гіпсокортон Рігіпс випускається компанією Saint-Gobain Rigips. Це найбільший в світі виробник гіпсокартонних та спеціальних листів, сумішей на основі гіпсу, а також стельових систем і аксесуарів для швидкого і якісного монтажу. На російському і українських ринках марка "Rigips" представлена ​​в основному польським підприємством "Rigips Polska - Stawiany sp.z.o.o.".

Гіпсокартонні листи RIGIPS (Рігіпс) - природний будівельний матеріал. Основною сировиною для нього служать чистий гіпс, вода і картон. Гіпсокартон RIGIPS не містить шкідливих для здоров'я речовин, його виробництво не шкодить природі. Гіпсокартон - будівельний матеріал без запаху, він нешкідливий для здоров'я, не виділяє алергенів або інших небезпечних для людини речовин.

В дійсності гіпсокартону RIGIPS можна переконатися по друку на тильній стороні аркуша. Завдяки високій пористості гіпсової основи, він придатний для регулювання вологості повітря в приміщенні. Оскільки цей будівельний матеріал з високою пористістю забирає з повітря надлишкову вологість, накопичує її і знову виділяє при сухому повітрі в приміщенні.

Гіпсокартонні листи RIGIPS складаються з внутрішнього гіпсового шару, облицьованого з обох сторін міцним картоном. Поздовжні сторони завальцьовані облицювальною картоном, а поперечні торці рівно обрізані. Поздовжні сторони поставляються з прямою або витонченої кромкою, що дозволяє економити матеріали і трудові ресурси при монтажі багатошарових конструкцій.

Види гіпсокартонних листів Рігіпс:

Стандартний лист або стельовий з товщиною 9.5мм і стандартною шириною 1200 мм. Застосовується для внутрішнього облицювання, в основному стель.

Стандартний лист або стіновий з товщиною 12,5 мм і стандартною шириною 1200 мм. Також застосовують для внутрішнього облицювання.

Вологостійкий лист виробляють двох видів 9,5мм і 12,5 мм зі стандартною шириною 1200 мм. Вони призначені для використання в приміщеннях c підвищеною вологістю. У картоні містяться речовини, що перешкоджають появі грибків, а гіпсовий сердечник виготовлений з використанням спеціальних добавок, що знижують поглинання вологи.

Огнестойкий лист, розроблений для захисту від пожежі. Вогнестійкість в два рази вище, ніж у стандартних і посилених гіпсокартонних листів.

П'ять причин вибрати ГКЛ RIGIPS:

1.Европейская якість і стабільність.

Це кращий природний гіпс, високоякісний британський поверхневий картон - гладкість, міцність на розрив. Висока виробнича дисципліна і контроль.

2.Гіпсокартонние листи RIGIPS в середньому на 10% легше, ніж аналогічні листи інших торгових марок.

Значне зниження трудовитрат (простіше підйом, монтаж). Зниження навантаження на фундамент.

3. Міцність з'єднання картону з сердечником.

Відсутність дефектів «здуття» при проведенні штукатурно-малярних робіт, міцність картону на розшарування.

4. Геометрія листа.

Точна геометрія листів дозволяє швидко його монтувати, що зменшує час роботи на підрізування і підгонку.

5. Великий асортимент продукції.

Дозволяє ефективно вирішувати різні завдання.

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

Гіпсокартон Рігіпс вологостійкий стельовий 9,5 мм х 1200 х 2000 мм

Гіпсокартон Рігіпс вологостійкий стельовий 9,5 мм х 1200 х 2000 мм

Вологостійкий стельовий гіпсокартон Рігіпс виробництва Польща. Використовують в приміщеннях з підвищеною вологістю, а також в звичайних сухих приміщеннях.