Пластификатор «Для всех видов бетона» Шток, 10л Expand

Пластифікатор «Для всіх видів бетону» Шток, 10л

Шток (Shtock) Шток (Shtock)

New

Витрата 0,25 на 0,5 л на 50кг цементу

More details

314,00 грн

Пластифікатор «Для всіх видів бетону» застосовується для кладки і інших видів будівельних і монолітних робіт, а також для влаштування стяжок.

Пластифікатор «Для всіх видів бетону» універсальна добавка, вона підвищує пластичність,
запобігає процес «усадки», збільшує міцність і тріщиностійкість. Такий вид пластифікаторів готовий взаємодіяти з усіма видами бетону (армованого і не армованого), розчинними і сухими будівельними сумішами. Додається при виробництві товарного, декоративного, гідротехнічного бетонів, бетонів машинного укладання, наземних і підземних інженерних споруд, при виробництві залізобетонних виробів.

Пластифікатор «Для всіх видів бетону» запобігає появі висолів, забезпечує високу морозостійкість, після чого виходить ідеально рівна і гладка поверхня.

Витрата 0,25 - 0,5 л на 50 кг цементу в залежності від мінерального складу цементу і застосування.

Шток Киев


Сухие смеси Шток Киев, разработан с прямым участием известного производителя Полимин. 


Большой ассортимент качественных смесей торговой марки Шток (Shtock), позовляет расчитывать на все основные сферы строительства и ремонта. Основными достоиствами смесей Шток является оптимальное соотношение цена качество, производитель не пошел путем максимального удешевления продукции, а сделал ставку на хорошие полимерные добавки и цементную основу, что позволяет марке Шток (Shtock), быть стабильно востребованной у мастеров центральной Украины, Сум, Львова, Шостки. Хорошие показатели в работе показли клеевые смеи Шток, например : клей для плитки и его морозостойкая версия, клей для приклеивания пенопласта, клей для армировки полистирольных плит.


Отличительным показателем смесей Шток, есть отличное сочетание цены и качества.

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

Пластифікатор «Для всіх видів бетону» Шток, 10л

Пластифікатор «Для всіх видів бетону» Шток, 10л

Витрата 0,25 на 0,5 л на 50кг цементу