Пластификатор «Теплый Пол» 10л Expand

Пластифікатор «Теплий Пол» 10л

Шток (Shtock) Шток (Shtock)

New

Витрата 0,25 - 0,5 л на 50 кг цементу

More details

230,50 грн

Пластифікатор «Тепла підлога» підходить для облаштування та зміцнення теплої підлоги, підвищує теплопровідності стяжки і надає їй більшої пластичності, підвищує межу міцності на стиск (еластичність) стяжки.

Пластифікатор «Тепла підлога» екологічно безпечний, не містить хлору, підвищує теплопровідність, пластичність, а також запобігає процес усадки і забезпечує надійний захист гріють елементів від навантажень зовнішніх факторів. Підходить для всіх видів бетону, сухих і розчинних сумішей.

Забезпечує зниження рівня води замісу до 15%, підвищує щільність і водонепроникність готового матеріалу, а також виводить з бетонної суміші бульбашки повітря.

Покращує теплопровідність, формує ідеально рівний, пластичний шар, запобігає розтріскування і зменшує можливість усадки, а також створює рівномірний розподіл тепла по всій поверхні.

Пластифікатор «Тепла підлога» не викликає корозію на металевих елементах.

Витрата 0,25 - 0,5 л на 50 кг цементу в залежності від мінерального складу цементу і призначення

Шток Киев


Сухие смеси Шток Киев, разработан с прямым участием известного производителя Полимин. 


Большой ассортимент качественных смесей торговой марки Шток (Shtock), позовляет расчитывать на все основные сферы строительства и ремонта. Основными достоиствами смесей Шток является оптимальное соотношение цена качество, производитель не пошел путем максимального удешевления продукции, а сделал ставку на хорошие полимерные добавки и цементную основу, что позволяет марке Шток (Shtock), быть стабильно востребованной у мастеров центральной Украины, Сум, Львова, Шостки. Хорошие показатели в работе показли клеевые смеи Шток, например : клей для плитки и его морозостойкая версия, клей для приклеивания пенопласта, клей для армировки полистирольных плит.


Отличительным показателем смесей Шток, есть отличное сочетание цены и качества.

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

Пластифікатор «Теплий Пол» 10л

Пластифікатор «Теплий Пол» 10л

Витрата 0,25 - 0,5 л на 50 кг цементу