Спектрум упрочнитель бетона Spektrin Lithium Plus, 20л Expand

Зміцнювач бетону SPEKTRIN LITHIUM PLUS Спектрін Літіум Плюс

Спектрум (Spektrum) Голандия Спектрум (Spektrum) Голандия

148

New

Змічнювач бетону Spektrin Lithium Plus.

Ціна вказана за 1л. Каністра 20л.

Витрата: 150-250мл/м2/1 шар. 80-150 мл/м2 на щільно затертому бетоні.

More details

243,00 грн

Змічнювач бетону Spektrin Lithium Plus.


Застосування:

Для застосування в комерційному, промисловому, сільськогосподарському та житловому будівництві. Однаково добре застосовується як на підлогах, так і на стінах включаючи аеропорти, балкони, підстави, мости, автостоянки, мийки, бетонні мости, дороги, пристані, причали, тунелі та інші місця з повішеною транспортним навантаженням, такі як виробничі приміщення, області зберігання / розподілу, склади, майстерні, і т.д. Дозволена до застосування в харчовій, м'ясо-молочної та фармацевтичної промисловості. Є якісним покриттям, що забезпечує чудовий захист мінеральних поверхонь, таких як бетон, цементні стяжки та ін. (Може бути затоновані барвником Pro Colorant) .Також застосовується для реставрації старих вапняних покриттів, оскільки матеріал перетворює підставу в міцне керамически-подібне покриття (діоксид кремнію) . Після завершення хімічних реакцій матеріал не можна видалити з поверхні, він не зчищається і не відшаровується. Використовується як просочення, для запобігання утворення пилу на поверхні, підвищенню стійкості до стирання і до циклів заморозки-розморозки. Для використання як всередині, так і зовні приміщень.

Опис:

SPEKTRIN® LITHIUM PLUS це гібридна глибоко-проникаюча просочення яка зміцнює мінеральні підстави. Вона проникає в основу на 7 мм і глибше, укріплює, зв'язує і знепилюють поверхню. Матеріал підвищує міцність бетону до стискування більш ніж на 25%, і стійкість до стирання від 2,5 до 10 разів, що повністю усуває можливість утворення пилу на поверхні бетону. Також може застосовуватися для мармуру і пісковика. Проста і економна в застосуванні, не горюча, не має неприємного запаху, і не вимагає особливих заходів безпеки при використанні. Використання просочення не призводить до утворення кварцево-лужної реакції на поверхні, що виключає можливість утворення визолов. Просочення є постійною і захищає основу від миючих засобів, машинного масла, бензину, гідравлічного масла, розчинників, антифризів, і інших схожих хімікатів. Підвищує опірність до забруднення, що робить очищення поверхні легкої. Високий показник дифузії забезпечує оптимальну влагопроницаемость, що дозволяє випаровуватися зайвій волозі. Матеріал виготовлений на основі високоякісного органосілікона модифікованого літієм і 100% полімерною смолою в композиції зі спеціальним сурфактантом для забезпечення високої проникаючої здатності.

Витрата: 150-250мл/м2/1 шар. 80-150 мл/м2 на щільно затертому бетоні.

Інструкції з нанесення:

Основа повинна бути міцною, чистою і позбавленим цементного молочка. Поверхня основи не повинна бути раніше оброблена ні грунтом, ні фарбою, так як даний матеріал повинен наноситися тільки на чисте підставу. Поверхня слід пропилососити і вимити рідким лужним миючим засобом (pH 10). Після чого промийте поверхню водою і дайте час висохнути. Струсіть контейнер. Рівномірно нанесіть за допомогою розпилювача або лійки. Уникайте утворення калюж, переміщаючи надлишки матеріалу на сильно вбирають ділянки за допомогою гумового скребка. Підтримуйте поверхню вологою протягом не менше 20 хвилин без освіти сухих областей. Процес зміцнення займає не більше 25 хвилин. Якщо поверхня бетону дуже пориста, зробіть повторну обробку через годину. Для максимального зниження водопоглинання слід використовувати SPEKTRIN SILOXANE .

Примітка:

Продукт є корозійно активним (pH 10.5). Захистіть скляні та металеві поверхні для уникнення травлення. Зверніть увагу, що під час нанесення матеріалу поверхня стає слизькою.

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

Зміцнювач бетону SPEKTRIN LITHIUM PLUS Спектрін Літіум Плюс

Зміцнювач бетону SPEKTRIN LITHIUM PLUS Спектрін Літіум Плюс

Змічнювач бетону Spektrin Lithium Plus.

Ціна вказана за 1л. Каністра 20л.

Витрата: 150-250мл/м2/1 шар. 80-150 мл/м2 на щільно затертому бетоні.