РЦГ М150 Гарцовка раствор цементный Ж-1 (зима) Expand

Гарцовка РЦГ М150 розчин цементний Ж-1 (зима)

Киев Киев

645

New

1,00 грн

Гарцовка - суха або напівсуха будівельна суміш, що складається з в'яжучого сипучого матеріалу і наповнювача. Сама часто-застосовувана Гарцовка - суміш промитого піску та цементу. Найбільшою популярністю користувалася в СРСР, де без неї не могло обійтися жодне капітальне будівництво .

Гарцовка використовують в дорожньому будівництві, як підкладку під асфальт, і в цивільному будівництві як штукатурку для стін і стель, а також найчастіше для стяжки підлог. В даний час Гарцовка найчастіше застосовується для укладання тротуарної плитки. Універсальність гарцовки полягає ще і в тому, що для приготування цементного розчину в неї досить просто додати води.

Доставка гарцовки на об'єкти здійснюється самоскидами. Свіжу Гарцовка, щоб уникнути схоплення, необхідно використовувати протягом дня, попередньо накривши брезентом або поліетиленом, чого не варто робити в жарку сонячну погоду. Її потрібно використовувати за 6 годин.

Доставка по місту та області платна. Ціна доставки по Києву від 350 грн. Машини самоскиди, беруть до 3м3 гарцовки. За містом: 10 грн / км + 350 грн.


Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

Гарцовка РЦГ М150 розчин цементний Ж-1 (зима)

Гарцовка РЦГ М150 розчин цементний Ж-1 (зима)

#VALUE!