Отсев (гранпыль) в мешках по 50 кг Expand

Відсів гранітний (гранпил) фракція 0-2мм в мішках по 25 кг

Киев Киев

705

New

Відсів (гранпил) фракція 0-2мм в мішках по 25 кг. Знижки при великих обсягах !!!

More details

35,50 грн

Відсів гранітний Ви зможете придбати в інтернет магазині "Домовой" за хорошою ціною. Вага мішка точний - 25кг! А також з доставкою по Києву та Київській області. Відсів фракції 0-2мм, тобто гранпил. Склад знаходиться у с.Хотів!

Застосування : додавання у бетонну суміш, для доріжок, плиток, майданчики, укладання тротуарної плитки.

На сьогоднішній день промисловість досягла апогею. Стрімкий розвиток товарообігу спонукає людство вдаватися до альтернативних методів вилучення матеріалів, які раніше вважалися відходами. Це називається безвідходне виробництво - форма організації технологічних процесів спрямованих на скорочення витрат шляхом переробки і подальшого продажу відходів. До подібної продукції відноситься відсів або як його ще називають гранпил - дрібнозернистий склад, який вдається отримати шляхом переробки твердих гірських порід в щебінь.

В нашому інтернет-магазині ви можете придбати добірної відсів з фракцією 0,2 мм фасований в мішки по 50 кг. Цей будівельний продукт повсюдно використовується в якості добавки при замішуванні важких бетонних сумішей, а також при виготовленні асфальтобетону.

Гранпил і її використання

Застосування даного складу особливо актуально в зимову пору, коли на засніжених дорогах під товщею снігу утворилася ожеледь. Цей матеріал на відміну від солі і піску не володіє побічним ефектом, що руйнують структуру дорожнього покриття. При змішуванні з зледенілій поверхнею підвищується зчіплюваність автомобільного колеса з дорогою, що в свою чергу позитивно позначається на маневреності автомашин, і скорочує можливість виникнення аварій.

Також, порівнюючи відсів з вищезгаданими матеріалами, хочеться відзначити той факт, що його використання не шкодить взуття, яка під впливом утворилася від солі і піску їдкою маси втрачає свою привабливість.

Даний продукт знайшов своє застосування і в будівництві. Його додають в процесі приготування бетонної маси, яка хоч трохи і втрачає в міцності, але зате дозволяє заощадити на будівництві. А завдяки особливо дрібної 0,2 мм фракції втрата міцності бетону практично не помітна. Хоча насправді все залежить від правильного співвідношення складових розчину і якщо грамотно підійти до цієї справи, то на виході вдасться не тільки зекономити, а й отримати міцну довговічну бетонну конструкцію.

Той, хто хоч раз пробував працювати з тротуарною плиткою, знає, що саме на гранвідсів здійснюється її укладання. Це обумовлено тим, що не будь під плиткою підстилкового шару вся робота пішла б нанівець, і пов'язано це з можливістю зсуву грунту або з підйомом води.

Але і на цьому використання відсіву не закінчується. Матеріал успішно застосовується в ландшафтному дизайні в якості декоративного покриття у вигляді посипання.

Гранпил і її гідності

- Дозволяє заощадити на приготуванні бетону.

- При використанні в якості присипання не руйнує дорожню поверхню.

- Екологічна безпека.

- Поширеність і можливість придбання в зручній фасовці.

Підводячи підсумок слід зазначити, що гранпиль відноситься до продукції, яка використовується в різних сферах життєдіяльності людини. Вона дозволяє убезпечити дорожній рух і заощадити на ремонтно-будівельних роботах.

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

Відсів гранітний (гранпил) фракція 0-2мм в мішках по 25 кг

Відсів гранітний (гранпил) фракція 0-2мм в мішках по 25 кг

Відсів (гранпил) фракція 0-2мм в мішках по 25 кг. Знижки при великих обсягах !!!