Отсев (гранпыль) в мешках по 50 кг Expand

Відсів (гранпиль) фракція 0-5мм в мішках по 50 кг

Киев Киев

705

New

Відсів (гранпиль) фракція 0-2мм в мішках по 50 кг. Знижки при великих обсягах !!!

More details

32,00 грн

Гранпиль Ви зможете придбати в інтернет магазині Домовик за хорошою ціною. Вага мішка точний - 50кг! А також з доставкою по Києву та Київській області. Відсів фракції 0-2мм, тобто гранпиль.

Застосування : додавання в бетоннуюсмесь, для доріжок , плиток майданчики укладання тротуарної плитки.

На сьогоднішній день промисловість досягла апогею. Стрімкий розвиток товарообігу спонукає людство вдаватися до альтернативних методів вилучення матеріалів, які раніше вважалися відходами. Це називається безвідходне виробництво - форма організації технологічних процесів спрямованих на скорочення витрат шляхом переробки і подальшого продажу відходів. До подібної продукції відноситься відсів або як його ще називають гранпиль - дрібнозернистий склад, який вдається отримати шляхом переробки твердих гірських порід в щебінь.

В нашому інтернет-магазині ви можете придбати добірної відсів з фракцією 0,2 мм фасований в мішки по 50 кг. Цей будівельний продукт повсюдно використовується в якості добавки при замішуванні важких бетонних сумішей, а також при виготовленні асфальтобетону.

Гранпиль і її використання

Застосування даного складу особливо актуально в зимову пору, коли на засніжених дорогах під товщею снігу утворилася ожеледь. Цей матеріал на відміну від солі і піску не володіє побічним ефектом, що руйнують структуру дорожнього покриття. При змішуванні з зледенілій поверхнею підвищується зчіплюваність автомобільного колеса з дорогою, що в свою чергу позитивно позначається на маневреності автомашин, і скорочує можливість виникнення аварій.

Також, порівнюючи відсів з вищезгаданими матеріалами, хочеться відзначити той факт, що його використання не шкодить взуття, яка під впливом утворилася від солі і піску їдкою маси втрачає свою привабливість.

Даний продукт знайшов своє застосування і в будівництві. Його додають в процесі приготування бетонної маси, яка хоч трохи і втрачає в міцності, але зате дозволяє заощадити на будівництві. А завдяки особливо дрібної 0,2 мм фракції втрата міцності бетону практично не помітна. Хоча насправді все залежить від правильного співвідношення складових розчину і якщо грамотно підійти до цієї справи, то на виході вдасться не тільки зекономити, а й отримати міцну довговічну бетонну конструкцію.

Той, хто хоч раз пробував працювати з тротуарною плиткою, знає, що саме на гранвідсів здійснюється її укладання. Це обумовлено тим, що не будь під плиткою підстилкового шару вся робота пішла б нанівець, і пов'язано це з можливістю зсуву грунту або з підйомом води.

Але і на цьому використання відсіву не закінчується. Матеріал успішно застосовується в ландшафтному дизайні в якості декоративного покриття у вигляді посипання.

Гранпиль і її гідності

- Дозволяє заощадити на приготуванні бетону.

- При використанні в якості присипання не руйнує дорожню поверхню.

- Екологічна безпека.

- Поширеність і можливість придбання в зручній фасовці.

Підводячи підсумок слід зазначити, що гранпиль відноситься до продукції, яка використовується в різних сферах життєдіяльності людини. Вона дозволяє убезпечити дорожній рух і заощадити на ремонтно-будівельних роботах.

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

Відсів (гранпиль) фракція 0-5мм в мішках по 50 кг

Відсів (гранпиль) фракція 0-5мм в мішках по 50 кг

Відсів (гранпиль) фракція 0-2мм в мішках по 50 кг. Знижки при великих обсягах !!!