Жовті, лимонні, зелені троянди

Жовті, лимонні, зелені троянди

There are 11 products.
Showing 1 - 11 of 11 items
 • Роза Голдштерн (Goldstern) плетистая Роза Голдштерн (Goldstern) плетистая
  Available
  Роза Голдштерн (Goldstern) плетистая

  Роза Голдштерн (Goldstern) плетистая У продажу однорічний саджанець з відкритою кореневою системою. Мінімальне замовлення від 5 шт різних сортів. З питань придбання троянд менеджер Світлана (068) 106-64-43.

  100,00 грн
 • Плетистая жёлто-лимонная роза Плетистая жёлто-лимонная роза
  Available
  Плетиста троянда Голден Шауерс (Golden Showers) клаймбер

  Плетиста жовто-лимонна троянда. У продажу однорічний саджанець з відкритою кореневою системою. Мінімальне замовлення від 5 шт різних сортів. З питань придбання троянд менеджер Світлана (068) 106-64-43.

  100,00 грн
 • Роза Глория Дей (Gloria Dei) чайно-гибридная Роза Глория Дей (Gloria Dei) чайно-гибридная
  Available
  Троянда Глорія Дей (Gloria Dei) чайно-гібридна

  Троянда Глорія Дей (Gloria Dei) чайно-гібридна королева. У продажу однорічний саджанець з відкритою кореневою системою. Мінімальне замовлення від 5 шт різних сортів. З питань придбання троянд менеджер Світлана (068) 106-64-43.

  90,00 грн
 • Роза Керио (Kerio) чайно-гибридная Роза Керио (Kerio) чайно-гибридная
  Available
  Троянда Керіо (Kerio) чайно-гібридна

  Троянда Керіо ( Kerio) чайно-гібридна жовта красуня У продажу однорічний саджанець з відкритою кореневою системою. Мінімальне замовлення від 5 шт різних сортів. З питань придбання троянд менеджер Світлана (068) 106-64-43.

  90,00 грн
 • Роза Лимбо (Limbo) чайно-гибридная Роза Лимбо (Limbo) чайно-гибридная
  Out of stock
  Роза Лімбо (Limbo) чайно-гібридна

  Роза Лімбо ( Limbo) чайно-гібридна зелена, срезочной У продажу однорічний саджанець з відкритою кореневою системою. Мінімальне замовлення від 5 шт різних сортів. З питань придбання троянд менеджер Світлана (068) 106-64-43.

  100,00 грн
 • Роза Шани (Shani) спрей Роза Шани (Shani) спрей
  Available
  Роза Шані (Shani) спрей

  Роза Шані (Shani) спрей жовта У продажу однорічний саджанець з відкритою кореневою системою. Мінімальне замовлення від 5 шт різних сортів. З питань придбання троянд менеджер Світлана (068) 106-64-43.

  100,00 грн
 • Роза Голден Селебрейшн (Golden Celebration) английская Роза Голден Селебрейшн (Golden Celebration) английская
  Available
  Троянда Голден Селебрейшн (Golden Celebration) англійська

  Троянда Голден Селебрейшн (Golden Celebration) англійська, шраб У продажу однорічний саджанець з відкритою кореневою системою. Мінімальне замовлення від 5 шт різних сортів. З питань придбання троянд менеджер Світлана (068) 106-64-43.

  100,00 грн
 • Роза Махана (Mohana) чайно-гибридная Роза Махана (Mohana) чайно-гибридная
  Available
  Троянда Мохана (Mohana) чайно-гібридна

   Троянда Мохана (Mohana) чайно-гібридна насичено жовтого кольору У продажу однорічний саджанець з відкритою кореневою системою. Кущ обрізаний, без листя. Саджанець запакований в мокру тирсу і стрейч-стрічку. Мінімальне замовлення від 5 шт різних сортів. З питань придбання троянд менеджер Світлана (068) 106-64-43.

  90,00 грн
 • Роза Чайна Гёл (China Girl) флорибунда Роза Чайна Гёл (China Girl) флорибунда
  Available
  Троянда Чайна Гьорл (China Girl) флорібунда

  Троянда Чайна Гьорл (China Girl) флорібунда жовто-лимонна У продажу однорічний саджанець з відкритою кореневою системою. Кущ обрізаний, без листя. Саджанець запакований в мокру тирсу, стрейч-стрічку і картон Мінімальне замовлення від 5 шт різних сортів. З питань придбання троянд менеджер Світлана (068) 106-64-43.

  90,00 грн
 • Роза Фрезия (Friesia) флорибунда Роза Фрезия (Friesia) флорибунда
  Available
  Троянда Фрезія (Friesia) флорібунда

   Троянда Фрезія (Friesia) флорібунда насичено-жовта троянда У продажу однорічний саджанець з відкритою кореневою системою. Кущ обрізаний, листя видалені. Саджанець упакований в мокру тирсу, стрейч-стрічку і картон. Мінімальне замовлення від 5 шт різних сортів. З питань придбання троянд менеджер Світлана (068) 106-64-43.

  90,00 грн
 • Роза Амбианс (Ambiance) чайно-гибридная Роза Амбианс (Ambiance) чайно-гибридная
  Available
  Троянда Амбіанс (Ambiance) чайно-гібридна

  Троянда Амбіанс (Ambiance) чайно-гібридна біколор У продажу однорічний саджанець з відкритою кореневою системою. Мінімальне замовлення від 5 шт різних сортів. З питань придбання троянд менеджер Світлана (068) 106-64-43.

  90,00 грн