Фасадна силикатная краска для стен Sadolin Silikat, 10л Expand

Фасадна силікатна фарба для стін Sadolin Silikat (Садолін Силікат), 10л

Sadolin (Швеция) Sadolin (Швеция)

New

Однокомпонентна силікатна фасадна фарба Садолін Силікат глубокоматова.

Укривістость 6-8 м2 / л в залежності від всмоктуючої здатності поверхні

More details

4 828,00 грн

Фасадна силікатна фарба для стін Sadolin Silikat

Фарба фасадна Sadolin Silikat однокомпонентна використовується для нових і раніше пофарбованих, поверхонь забарвлених вапняною або силікатної фарбою, на оштукатурених, бетонних, поверхнях, цементних волокнистих плит, а також для поверхонь з червоного або силікатної цегли.

Властивості продукту Садолін Силікат:

Мінеральна фасадна фарба на основі сполучного речовини - калієвого рідкого скла - готова до застосування, має дуже високу провідність водяної пари. Силікатна фарба дозволяє наявної в базовій поверхні вологи безперешкодно виходити за її межі, зменшуючи тим самим ризик замерзання. Вступаючи в хімічну реакцію з базовою поверхнею, фарба утворює міцний і не зв'язує бруд атмосферостійкий покривний шар. Продукт легко наноситься на поверхню і має гарну покривістістю. Лужне середовище фарби перешкоджає росту водоростей і грибів на пофарбованої поверхні. Колерується в пастельній гамі кольорів. В системі із готовим ґрунтовим фарбою Silikat Base забезпечує нової і раніше покритої мінеральної фарбою кам'яній поверхні тривалий захист від атмосферних впливів. Підходить для застосування при реставрації історичних будівель.

Фарба Sadolin Silikat підходить для робіт як всередині так і зовні приміщень, не підходить для фарбування гіпсової або дерев'яної поверхні. Володіє високою паропроникністю, високою атмосферостійкістю і покриваністю, не пов'язує забруднення, підходить для реставрації старих будівель.

Технічні характеристики фарби фасадної Sadolin Silikat:

  • сполучна - калиевое скло;
  • щільність 1,6кг / л;
  • час висихання від пилу 2год;
  • час до нанесення наступного шару 12год;
  • термін зберігання 2 роки в заводській тарі;
  • колір - безбарвна;
  • глянець по Gardner - Глубокоматовая;

    Укривістисть 6-8 м2 / л в залежності від всмоктуючої здатності поверхні.

Мировой производитель Sadolin в 1777 удостоился права от Датской королевы на открытие мастерской по покраске тканей, а в дальнейшем семья Садолин начала заниматься производством эмалей, корабельный красок. Выращивали специальные растения для изготовления различных пигментов и придания красками различных оттенков.


В концерн Sadolin имеет внушительный список торговых марок и одна из самых известных из них это PINOTEX. На мощностях производят лаки, краски, антисептики, защитные составы для древесины и металла, грунтовки и грунтующие краски.

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

Фасадна силікатна фарба для стін Sadolin Silikat (Садолін Силікат), 10л

Фасадна силікатна фарба для стін Sadolin Silikat (Садолін Силікат), 10л

Однокомпонентна силікатна фасадна фарба Садолін Силікат глубокоматова.

Укривістость 6-8 м2 / л в залежності від всмоктуючої здатності поверхні