Уголок гибкий пластиковый "Арочный" 2.5 м Expand

Куточок гнучкий пластиковий "Арочний", 3м

38

New

Куточок гнучкий пластиковий "Арочний" 3м

More details

8,00 грн

Встановлюється на кутах перед нанесенням штукатурки при виготовленні арочних отворів і інших конструкцій складної форми, добре гнеться.

Технологічний прогрес не стоїть на місці і все частіше в будівництві можна зустріти такі декоративні елементи, які ще кілька десятиліть тому заслужено вважалися вищим витвором мистецтва - справжньою майстерністю. Використання сучасних будівельних матеріалів дозволило сміливо зробити крок назустріч майбутньому, створюючи фантастично привабливі об'єкти. Пластиковий арочний гнучкий куточок є подовжений матеріал, на якому розташована спеціальна перфорація, що сприяє його надійного закріплення під товщею шпаклівки або штукатурного розчину. Завдяки цьому матеріалу дизайн будівель перетворився на очах - межі стали вигнутими і плавними.

Куточок гнучкий пластиковий арковий 3 м з однією з його сторін по всій довжині має надрізи, які і забезпечують йому практично будь-який радіус згинання. Основне його призначення полягає в створенні геометрично правильної кромки всіляких округлих конструкцій. Матеріал широко затребуваний при створенні арок за допомогою гіпсокартону, деревостружкових матеріалів, а також фанери.

Фіксація матеріалу до основи

Як правило, для кріплення використовуються саморізи вкручуються за допомогою шуруповерта або будівельний степлером зі скобами. За допомогою одного з цих кріпильних елементів притискається пластиковий арковий гнучкий куточок до основи, тим самим створюючи ідеальний радіус. Далі поверх наноситься шар шпаклівки. На виході вдається отримати балующую погляд дугу, що відрізняється серед звичних декоративних об'єктів своєю оригінальністю і естетичністю.

Крім використання спеціальних кріплень матеріал легко може фіксуватися до поверхні за допомогою клейких сумішей. Але врахуйте, що клеїти куточки до шпалер не рекомендується, в іншому випадку якість і довговічність конструкції може бути під загрозою. Клей рівномірно розподіляється по внутрішній стороні виробу, яке потім притискається до основи. Для більш якісної фіксації куточок необхідно як би посувати - це дозволить нанесеному клею заповнити всі відсутні місця.

Переваги 3 м гнучкого пластикового арочного куточка

- Естетичність об'єкта. Обумовлюється тим, що експлуатація пластикового виробу дозволяє створити дугу практично будь-якого радіусу і будь-якої складності.

- Легкість застосування. Завдяки продуманому дизайну зі спеціальними надрізами по всій довжині матеріал легко згинається до отримання бажаного результату.

- Універсальність. На відміну від металевих аналогів, які не призначені для згинання куточок арочний з ПВХ може використовуватися при вирівнюванні різних прямолінійних кутів.

- Довговічність. Матеріал виготовляється з пластика, який, як відомо не боїться біологічних процесів.

- Здатність утримування конструкції.

- Доступна ціна.

Особливості матеріалу

Потрібно відзначити, що в залежності від партії, що поставляється пластиковий куточок для обробки арочного отвору може мати різні відтінки.

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

Куточок гнучкий пластиковий "Арочний", 3м

Куточок гнучкий пластиковий "Арочний", 3м

Куточок гнучкий пластиковий "Арочний" 3м