Стабилл PG-41 финишная шпаклевка Stabill PG-41, 20 кг Expand

Шпалёвка Стабілл PG-41 фінішна, 20 кг

Стабилл (STABILL) Польша Стабилл (STABILL) Польша

384

New

Стабілл PG-41 фінішна шпаклівка Stabill PG-41, 20 кг

Витрата : 1,3кг на метр квадратний при товщині шару 1мм

More details

This product is no longer in stock

340,00 грн

STABIL PG-41 призначений для покриття тонким шаром стін і стель всередині приміщень під наступне декоративне оздоблення

це високоякісна фінішна шпаклювальна суміш, модифікована спеціальними полімерними добавкамі.Продукт отлічаетсяідеальной білизною і зручністю в роботі.

Шпаклівка Stabill РG-4 1 фінішна призначена для фінішного покриття тонким шаром стелі та стін всередині приміщень для можливості подальшої декоративної обробки. Товщина нанесеного шару повинна варіюватися в межах 0,1 - 0,5 см, витрата - 1,3 кг / м2 / мм. В основу складу входять мінеральні наповнювачі та в'яжучі добавки, модифіковані полімерами вищої якості.

Розчинна суміш придатна до використання протягом однієї години. Температура зовнішнього середовища при використанні повинна становити від 5 градусів тепла до 30 градусів вище нуля. Через 3 години після нанесення шпаклівка починає схоплюватися (висихати). При додаванні води в суху суміш виходить в'язка пластична маса, яка відрізняється прекрасною тиксотропністю. Після нанесення даної шпаклівки і подальшого її вирівнювання на поверхню утворюється біле, ідеально рівну основу. Легко може використовуватися для заповнення локальних швів, щілин і тріщин.

Шпаклівка Стабілл РG-41 має такі властивості

- Легкість застосування.

- Є екологічно чистим матеріалом.

- Має високу адгезію.

- Утворює ідеально гладку поверхню.

- Володіє високим ступенем білизни, що дуже важливо для шпаклівок фінішного призначення.

Перед початком робіт підстава потрібно зробити сухим, чистим, рівним, міцним і стабільним. На ньому не повинно бути жирів, масляних плям або інших забруднень, які можуть перешкоджати хорошою адгезії. Якщо поверхня занадто гладка, її слід протерти абразивним папером. На підстави, які володіють високо поглинаючою здатністю необхідно нанести ґрунтовку глибокого проникнення, після чого дати просохнути. Для усунення (заповнення) великих нерівностей, западин рекомендується використовувати стартові шпаклювальні матеріали.

Приготування і нанесення шпаклювального розчину

Вміст з мішка (суха суміш) потрібно всипати в ємність з чистою прохолодною водою, за допомогою будівельної дрилі з мішалкою або вручну перемішати до досягнення однорідної маси, без грудок. Будівельний міксер для цієї мети не підійде, оскільки інтенсивне перемішування викличе виникнення повітряних бульбашок в середині суміші, які будуть заважати наносити шпаклівку, лопаючись всередині і зовні нанесеного кулі. Після приготування суміші необхідно дати їй час настоятися (не менше 5 хвилин) і повторно перемішати.

Готову еластичну масу необхідно використовувати протягом 60 хвилин, тому потрібно контролювати обсяг готової консистенції, щоб встигнути її виробити. Отриманий розчин наноситься на поверхню за допомогою нержавіючого кельми (шпателя). Наносити можна до 2 шарів по 0,5 см кожний (після висихання першого шару наноситься другий). Якщо вийшли нерівності, після висихання шпаклівки їх можна відшліфувати за допомогою абразивної папери або вирівняти спеціальною теркою. Коли шпаклювальні покриття повністю просохне можна приступати до обклеювання шпалер або проводити фарбувальні роботи.

Термін зберігання складає до півроку в заводській упаковці при відповідних умовах.

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

Шпалёвка Стабілл PG-41 фінішна, 20 кг

Шпалёвка Стабілл PG-41 фінішна, 20 кг

Стабілл PG-41 фінішна шпаклівка Stabill PG-41, 20 кг

Витрата : 1,3кг на метр квадратний при товщині шару 1мм