Глубокопроникающая грунтовка Баумит Грунд, 10л Expand

Грунтовка Бауміт Грунд глубокопроникающая Baumit, 10л

Баумит (BAUMIT) Украина Баумит (BAUMIT) Украина

1353

New

Глибокопроникна грунтовка Baumit Grund.

Витрата 0,15 кг / м 2

More details

250,00 грн

Грунтовка Бауміт Грунт застосовується для підготовки мінеральних підстав під їх подальшу обробку стяжкою, ремонтних і ізоляційних матеріалів, сумішами, що самовирівнюються, а також облицювальними матеріалами.

Технічні характеристики грунтовки Baumit Grund:

 • Час висихання на всмоктують сухих підставах, близько: 15 год; вологих підставах, близько: 12 год;
 • Температура повітря і основи при нанесенні: від +5 С до +30 С;
 • Для внутрішніх і зовнішніх робіт;
 • Концентрована без розчинників;
 • Водополімерная.

  Основні переваги грунтовки Бауміт Грунт:

  • Високоякісна;
  • Глибокопроникна;
  • Підвищує адгезійні властивості;
  • Екологічно безпечна;
  • Вирівнює всмоктує здатність підстави;

   Витрата 0,15 кг / м 2

   З метою зміцнення поверхонь перед їх подальшої обробкою використовуються спеціальні Глубокопроникающая кошти. Глибокопроникна грунтовка Бауміт Грунд є високоякісну водно-полімерну рідина, що не містить в собі розчинників. Склад ефективно зміцнює поверхню, сприяє адгезії і рівномірним всмоктує здібностям підстави.

   Область застосування Baumit Grund:

   Матеріал призначений для обробки різного роду підстав, перед нанесенням штукатурок і клеїв. Може використовуватися для зовнішніх і внутрішніх ремонтно-будівельних робіт.

   В якості підстав можуть виступати бетонні, газобетонні, цементні основи, гіпсокартонні плити і гіпсової штукатурки. Крім цього грунтовка наноситься на ангідридні, що не вбирають підстави, поверхні з полімерів і металів, а також старі пофарбовані покриття.

   Завдяки особливому складу рідина має здатність проникати глибоко в структуру підстави, тим самим зменшуючи його здатність вбирати вологу. Після нанесення поверхня стає міцнішою. Крім того нанесений тонкий шар штукатурки не пересихає, що позитивним чином позначається неестетичного характеристиках підстави.

   Характеристики глибокопроникаючою грунтовки Baumit Grund

   - Можливість застосування в якості зміцнюючого складу на стяжках і наливних підлогах з підігрівом.

   - Сприяє зчепленню шляхом «зв'язування» пилу.

   - Сприяє зниженню всмоктують характеристик поверхні.

   - Проникає глибоко в структуру підстави.

   - Можливість визначення загрунтованной області завдяки світлого кольору грунтовки.

   - Екологічно безпечний продукт.

   - Бюджетність.

   Особливості матеріалу

   Завдана на поверхню Глибокопроникна грунтовка Бауміт Грунд після висихання утворює білу, злегка прозору плівку. Щільність становить близько 1,0 кг / дм 3. Продукт поставляється на ринок в пластиковій 10 л тарі.

   В середньому витрата складає близько 0,15 кг / м 2 - на цей показник впливає поглинання поверхні. Час висихання залежить від вологості підстави. Близько 12 години буде потрібно, щоб висохнути на вологій поверхні і 15 хвилин на сухій. В процесі нанесення потрібно стежити за температурою повітря, яка в ідеалі недолжна бути нижче +5 про С і не перевищувати +30 про З.

   Зберігати матеріал потрібно в сухому місці на дерев'яних палетах, в закритій нерозпечатаний заводській упаковці. Термін зберігання складає 12 місяців від дати виробництва.

   Грунтовка Баума т Грунд - нанесення

   Підстава попередньо потрібно очистити від пилу, прибрати масляні плями. Виявлені відшарування прибираються механічним способом, після чого вирівнюються за допомогою шпаклівки.

   Вміст пластикової каністри слід ретельно збовтати. Склад не потребує розведенні водою. Для нанесення можна скористатися малярським пензлем, щіткою або валиком. Залежно від всмоктують характеристик поверхні грунтовка наноситься в 1 або 2 шари.

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

Грунтовка Бауміт Грунд глубокопроникающая Baumit, 10л

Грунтовка Бауміт Грунд глубокопроникающая Baumit, 10л

Глибокопроникна грунтовка Baumit Grund.

Витрата 0,15 кг / м 2