Капарол антигрибковое средство Caparol Capatox, 1л Expand

Грунтовка Капарол Капатокс Capatox антигрибкова, 1л

Капарол (CAPAROL) Германия Капарол (CAPAROL) Германия

858

New

Капарол антигрибкову засіб Caparol Capatox, 1л

Витрата: близько 50-150мл / м 2

More details

1,00 грн

Застосування:

Для обробки зовнішніх і внутрішніх поверхонь. Дане біологічно активна речовина використовується як катіонна мило також і в харчовій промисловості для дезінфекції поверхонь на молочних, м'ясопереробних і пивоварних заводах, а також у лікарнях, теплицях і невеликих басейнах. У косметичній промисловості дане біологічно активна речовина використовується при виробництві дезодорантів і як консервант в косметичних продуктах. У фармацевтичній промисловості воно може використовуватися як консервант при виготовленні очних крапель і в ін'єкційних препаратах. Дана речовина входить до складу засобів для промивання ран, засобів для дезінфекції рук і т.д. і міститься в засобах для миття рук і в бавовняних рушниках, які використовуються в медичних установах. Широке застосування міститься в матеріалі Capatox біологічно активної речовини в харчовій промисловості і медицині доводить, що Capatox можна використовувати для обробки зовнішніх і внутрішніх поверхонь будівель, без побоювання завдати шкоди здоров'ю. Альгіцидними і фунгіцидний засіб проти водоростей, грибків і плісняви. Водний розчин Мікробіоціди (кошти для знищення шкідників) для підтримки очищення від ураження водоростями і грибками на зовнішніх і внутрішніх поверхнях, перед наступними нанесеннями покриттів. Capatox є розчином, готовим до переробки.

Щільність:

Близько 1,02г / см 3.

Склад:

Вода, присадки, алкид-і-метил-бензил-Аммоніум-хлорид.

Технологія застосування:

На внутрішніх поверхнях видалити цвіль шляхом вологого чищення (наприклад, зчистити щіткою або скребком). На зовнішніх поверхнях видалити цвіль, мох і водорості струменем води, дотримуючись інструкції. Рослини видалити механічним шляхом і / або обпалити. Очищені поверхні промити за допомогою Capatox і залишити до повного висихання.

Робочі інструменти:

Продукт наноситься пензлем. Відразу ж після використання інструменти промити водою.

Витрата:

Близько 50-150мл / м 2 (в залежності від ступеня шорсткості і поглинання підкладки. Capatox завжди слід наносити нерозбавленим).

На сьогоднішній день будівельний ринок може запропонувати пересічному споживачеві все що тільки душа забажає. В асортименті часом зустрічаються унікальні склади, що володіють особливими характеристиками. Антибактеріальне просочення Caparol Capatox яскравий тому приклад. Це рідина на основі біологічно активної речовини. Матеріал широко затребуване в процесі ремонтно-будівельних робіт, як просочення, яка наноситься на поверхні з метою їх захисту від ураження біологічними мікроорганізмами (цвіль, грибок).

Вхідне до складу біологічно активна речовина використовується і в інших галузях. Крім цього воно застосовується в якості катіонного мила в травної промисловості, за допомогою якого проводиться дезінфекція різного устаткування. Сюди відносяться м'ясопереробні, молочні та пивоварні підприємства. Крім усього вищенаведеного за допомогою даного речовини здійснюється дезінфекція в теплицях, лікарнях і басейнах. Це тільки вершина айсберга, насправді ж використання входить до складу біологічного речовини охоплює набагато більше сфер життєдіяльності людини.

Це водний розчин, ефективно бореться з різного роду шкідниками (грибок, водорості, цвіль), широко затребуваний перед нанесенням наступного покриття.

Капарол Капатокс - спосіб нанесення

Цвілеподібні освіти на внутрішніх поверхнях прибрати вологою просоченням, з урахуванням всіх передбачених законодавством нормативів, пов'язаних з використанням небезпечних для людського життя біологічно активних речовин.

Новоутворена на зовнішній поверхні цвіль і водорості видаляється за допомогою прямого впливу води спрямованої з потужного струменя.

Тільки після вищенаведених дій підставу промивається за допомогою використання просочення Капатокс.

Для нанесення рекомендується скористатися звичайною малярською щіткою, яку після зміни необхідно промити водою. Це ж стосується і лотка, з якого витягувався матеріал. Після нанесення поверхня потребує повного висихання.

Особливості речовини

В складі містяться біоциди, що говорить про те, що до речовини необхідно ставиться з усією обережністю. Перед використанням рекомендується ознайомитися з інформацією, нанесеною на упаковці. В процесі нанесення необхідно захистити руки і очі, одягнувши гумові рукавиці та окуляри.

Витрата матеріалу безпосередньо залежить від структури підстави. В середньому ці показники становлять від 50 до 150 мл / м 2. Перед застосуванням вміст 1 л пляшки необхідно ретельно збовтати. Рідина відразу ж готова до використання і не потребує розведенні.

Приблизна щільність складу становить близько 1,02 г / см 3.

Грунтовка Caparol Capatox відноситься до розчинів, готовим до подальшої переробки. Це універсальне очистительно засіб, призначений для обробки підстав, а також для боротьби з шкідливими біологічними мікроорганізмами.

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

Грунтовка Капарол Капатокс Capatox антигрибкова, 1л

Грунтовка Капарол Капатокс Capatox антигрибкова, 1л

Капарол антигрибкову засіб Caparol Capatox, 1л

Витрата: близько 50-150мл / м 2