Профиль для гипсокартона Ultrastill CW 50 3м (0,60 мм) Expand

Профіль Кнауф для гіпсокартону CW 50, 3м (0,60 мм) Knauf

Украина Украина

832

New

Посилений профіль для гіпсокартону Knauf CW-50 3м (0,60 мм)

More details

168,00 грн

Профіль для гіпсокартону CW-50 (0,6 мм) KNAUF

Краща оцинковка і якісна прокатна матриця - це профілю Кнауф!

Металевий профіль Кнауф є одним з найпопулярніших видів прокату і застосовується для створення металоконструкцій. Виготовляються профілю Кнауф з листа оцинкованої бляхи методом холодної прокатки.

Використання посилених профілів Кнауф приводити до значного зменшення ваги конструкції і зменшення кількості необхідних матеріалів. Якісний холодний прокат і довговічний оцинкований шар забезпечує профілів Кнауф лідерство на ринку гіпсокартонних профілів. Ви можете замовити оригінальні профілю зателефонувавши за телефону вище. Доставка профілів і вантажники призначаються в узгоджений час.

Гарантійний термін значно вище за допомогою профілів Кнауф!

Характеристики посиленого металевого профілю Кнауф дозволяють збільшити експлуатаційний період складських і виробничих будівель, багатоповерхових офісних будівель, торгових і спортивних комплексів та інших об'єктів подібної конструкції.

Всі розміри сооствествуют стандарту при яких витримується висота полки і ребра жорсткості профілю. Німецькі прокатні верстати видають найвищу якість профілю, вичавлюючи з листового металу, Українського виробництва, максимум форми.

Розміри профілю Кнауф CW 50:

Довжина - 3 м

Ширина - 50 мм

Висота - 50 мм

Вага - 2,1 кг

Кількість в упаковці - 8 шт.

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

"Маяк" Рейка для штукатурки 6х18 Економ, 3м