Штукатурка декоративная Церезит СТ 64 "короед" (2мм) 25 кг Expand

СТ 64 Церезіт штукатурка декоративна "Короїд" (2 мм) Ceresit, 25 кг

Ceresit (Украина) Ceresit (Украина)

882

New

СТ 64 Церезіт штукатурка декоративна "Короїд" зерно 2мм Ceresit

More details

923,00 грн

Ceresit СТ 64 Церезіт штукатурка декоративна "Короїд" зерно 2мм

Для виконання декоративної тонкошарової обробки поверхонь "короедний" фактурою всередині і зовні будинків (зерно 2 мм)

Властивості

стійка до атмосферних впливів

стійка до ударних навантажень гідрофобна (водовідштовхувальна) еластична легко наноситься на поверхню конструкцій

Область застосування

Штукатурка полімерна Ceresit CT 64 призначена для декоративної обробки поверхонь всередині і зовні будинків, по бетонних, підготовленим, обштукатурених підставах і в системах теплоізоляції фасадів, а також всередині приміщень по підставах з гіпсу, гіпсокартону, деревостружкових плит (після обробки їх грунтовками Ceresit CT 17 і Ceresit CT 16).

Не можна застосовувати для обробки цоколя.

Підготовка підстави

Підготовка основи здійснюється згідно СНіП 3.04.01-87 і ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути рівною, сухою і міцною, без видимих ​​руйнувань. Перед застосуванням штукатурки підстава очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію розчину до основи. При необхідності заснування повинні бути вирівняні, наприклад, за допомогою Ceresit CT 29.

Зовні будівель

Міцні і щільні цементно-піщані і цементно-вапняні штукатурки ( «вік» не менше 14 діб), бетонні підстави ( «вік» не менше 3 місяців, вологість 4%), міцна безшовна цегляна кладка (вік не менше 28 діб ) перед нанесенням штукатурки попередньо обробляються Ceresit CT 16. Неміцні підстави, а також підстави з високою всмоктуючою здатністю попередньо необхідно обробити ґрунтовкою Ceresit CT 17, а потім через 4 години нанести шар Ceresit CT 16. Штукатурки наносяться після повного висихання Ceresit CT 16.

Всередині будівель

Гіпсові підстави вологістю менше 1% і підстави з сильно всмоктуючих цементно-вапняних і цементно-піщаних штукатурок необхідно попередньо заґрунтувати ґрунтовкою Ceresit CT 17, а потім нанести Ceresit CT 16 і витримати до повного висихання. Малярські покриття з клейових або вапняних фарб слід ретельно видалити, а поверхню заґрунтувати Ceresit CT 16. Покриття з олійних і полімерних фарб слід видалити механічним шляхом або за допомогою розчинника, а потім всю поверхню обробити ґрунтовкою Ceresit CT 16. Ceresit CT 16 рекомендується застосовувати в кольорі, наближеному до кольору штукатурки.

Виконання робіт

Вміст ємності ретельно перемішати. Залежно від умов застосування, консистенцію суміші можна змінити, додавши невелику кількість чистої води (не більше 150 мл на 25 кг маси), і знову перемішати. Забороняється використання іржавіють ємностей та інструментів. Ceresit CT 64 рівномірно наноситься на основу сталевою теркою під кутом 60 ° до поверхні. Товщина шару, що наноситься повинна відповідати розміру зерен заповнювача. Після того, як нанесене покриття перестане прилипати до інструменту, можливе формування структури поверхні штукатурки пластмасовою теркой.В залежності від часу, інтенсивності і траєкторії руху терки можна отримати горизонтальні, вертикальні, кругові і перехресні поглиблення. Роботи на одній площині поверхні слід виконувати безперервно. У разі необхідності перерви в роботі приклеїти липку стрічку уздовж лінії, де закінчуються роботи, нанести на неї штукатурку і надати їй фактуру. Потім стрічку видаляють разом із залишками свіжої штукатурки. Після перерви продовжити роботу з зазначеного місця. Край нанесеної раніше штукатурки закрити липкою стрічкою, яку після нанесення нової ділянки штукатурки слід видалити. У період формування структури поверхні і висихання штукатурки її можна зволожувати. Чи не затверділу штукатурку, що потрапила в процесі нанесення на інші поверхні, можна змити водою. Затверділу штукатурку можна видалити тільки механічним шляхом. Час повного набору міцності штукатурки - 3 тижні.

Церезит – удачное начало и завершение рабочего процесса


Основанная еще в 1906 году, теперь уже знаменитая на весь мир компания Хенкель Баутехник, более известная широкому потребителю под брендовым именем Церезит, не собирается останавливаться на достигнутом. Производитель постоянно увеличивает ассортимент товаров и улучшает качество и без того безупречной продукции. Изначально это была небольшая битумная фабрика под названием Dattelner Bitumenwerke. Но спустя всего лишь два года  в 1908 году был произведен первый герметик Ceresit. Этот материал использовался в качестве дополнительного компонента, который добавлялся в цементно-песчаный раствор и бетон, делая поверхность водонепроницаемой. Это был настоящий революционный переворот среди строительных материалов, открывающий совершенно новые возможности для гидроизоляции построек.


История развития торговой марки Церезит


Всего лишь спустя два года в 1910 году стройматериалы Церезит покорили сердца множества специалистов на выставке в Брюсселе. С того времени пошло и поехало. Такой ошеломляющей популярностью могут похвастаться не многие. В 1986 году концерн Henke приобрела одноименная марка Ceresit со своими производственными мощами. Начиная с этого момента, компания интенсивно занялась покорением Европейского континента.


Именно 1990 – 2002 годы является наиболее значимым для отечественного потребителя, так как компания Церезит покоряет Восточную Европу и уже в 1999 году открывает первые крупные заводы на Украине. Это не могло не повлиять на продажи, которые стремительно начинают возрастать. Пожалуй, это и не удивительно, поскольку продукция действительно уникальная и стоящая.


Смеси Ceresit– прорыв в строительной индустрии


В 2001 году была внедрена инновационная технология EasyTechnology, которая способствовала уменьшению веса продукта и улучшения его качества. Первопроходцем стал легкий плиточный клей Церезит, обладающий непревзойденными характеристиками, а затем последовало еще два вида клея для камня.


На сегодняшний момент компания «Хенкель Баутехник (Украина)» - Ceresit – это новейшее высокотехнологическое производство, изготавливающее высококачественную продукцию, на базе инновационных научно-технологических разработок. Каждый товар тестируется в лабораторных условиях и только потом запускается в производство. Церезит (Украина) предлагает самые различные решения для выполнения тех или иных задач. В ассортименте:


- Смеси для устройства прослоек и покрытий, стяжек и оснований.


- Самые различные клея, затирки и грунтовки.


- Продукция для устройства системы теплоизоляции.


- Составы для реставрации фасадов.


- Специальные смеси для блочной и кирпичной продукции.


- Краски, шпаклевки, выравнивающие и декоративные штукатурки.


- Битумно-полимерные мастики, полимерные составы и герметики.


- Анкерные смеси, предназначенные для крепежа отделочных элементов.


- Восстанавливающие смеси, широко применимые при восстановлении бетонных и железобетонных конструкций.


- Составы, повышающие водоотталкивающие, морозостойкие, огнеотталкивающие характеристики строительных материалов.


Компания Ceresit и по сей день не устает удивлять своей разнообразностью выбора материалов и высочайшими стандартами качества.


В нашем интернет-магазине вы можете купить продукцию Церезит по привлекательной стоимости. В наличии грунтовка и затирка Церезит, а также краски, штукатурки и клея по доступной цене.

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

СТ 64 Церезіт штукатурка декоративна "Короїд" (2 мм) Ceresit, 25 кг

СТ 64 Церезіт штукатурка декоративна "Короїд" (2 мм) Ceresit, 25 кг

СТ 64 Церезіт штукатурка декоративна "Короїд" зерно 2мм Ceresit