ЦЕРЕЗИТ затирка для швов Ceresit СЕ 33 Super в ассортименте Expand

Затирка для швів Церезіт РЄ 33 Супер (в асортименті)

Ceresit (Украина) Ceresit (Украина)

1006

New

1,00 грн

Властивості:
-трещіностойкій
-пластичність
стійке до атмосферних впливів
-зручний і простий в застосуванні
-екологічно безпечний

Область застосування:
Суміш Ceresit CE 33 супер призначена для заповнення швів між облицювальними плитками з кераміки, каменю, скла, укладеними на міцні деформуються підстави всередині і зовні будівель і експлуатованими в звичайному середовищі.

Технічні характеристики:
Склад: цемент з мінеральними наповнювачами і полімерними добавками
Витрата води для приготування розчинної суміші: 0,30 - 0,33 л води на 1 кг < br /> Час споживання розчинної суміші: близько 60 хвилин
Температура основи при застосуванні розчинної суміші: від +5 до + 30 ° С
Температура експлуатації: від -50 до + 70 ° С
Міцність на стиск, не менше через 3 доби: 3 МПа
Міцність на стиск, не менше через 28 діб: 10 МПа
Міцність на розтяг при згині, не менше: через 3 доби: 1 МПа
міцність на розтяг при вигині, не менше: через 28 діб: 2,5 МПа
Морозостійкість не менше 50 циклів

Витрата:
Тип плитки Розмір плитки, см Ширина шва, мм Необхідна кількість, кг / м2
Дрібна мозаїка 2x2 см 1,5-2 мм близько 0,5 кг / м2
Середня мозаїка 5x5 см 3 мм близько 0,7 кг / м2
Плитка облицювальна 10 х 10 см 2 мм близько 0,4 кг / м2
Плитка облицювальна 15 х 15 см 3 мм близько 0,4 кг / м2
Плитка облицювальна 10 х 20 см 3 мм близько 0,4 кг / м2

Підготовка підстави:
Шви перед затиранням повинні бути очищені від пилу, бруду, клею та ін. речовин, що зменшують адгезію розчину до торців плитки й основи. Глибина швів повинна бути однаковою, а товщина шару затирання - не менш товщини облицювальної плитки. Затірку швів можна починати тільки після закінчення терміну тверднення суміші розчину, на яку покладена плитка.

Виконання робіт:
Суху суміш розчинити чистою водою (температура води від +15 до + 20 ° С) з розрахунку 0,30-0,33 л води на 1 кг суміші і інтенсивно перемішати до отримання однорідної маси без грудок. Надлишок води погіршує властивості затирочних розчинів і може змінити колір. Витримати розчинну суміш 3 хвилини, після чого знову перемішати. Використання суміші розчину можливе протягом 1 години. Розчинна суміш за допомогою гумового шпателя або терки наноситься на облицювання і рівномірно розподіляється по всій її поверхні, при цьому вдавлюється в шви. Надлишок розчинної суміші необхідно зібрати з поверхні і знову використати для заповнення швів.
При нормальних кліматичних умовах (температура + 20 ° С і відносна вологість повітря 60%) через 5 - 10 хвилин розшиту поверхню облицювання необхідно промити вологою, часто обполіскувати в чистій воді губкою. Висохлий наліт легко видаляється сухою м'якою ганчіркою через 24 години.

Примітка:
Роботи слід виконувати при температурі основи від +5 до + 30 ° С. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі + 20 ° С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час схоплювання і тверднення суміші розчину може змінитися. Перед початком виконання затирочних робіт необхідно перевірити, чи не забарвлюється чи неглазурована плитка пігментами, що містяться в суміші. Суміш Ceresit CE 33 супер містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому при роботі необхідно берегти очі і шкіру. У разі попадання розчинової суміші в очі негайно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря.
Колір, нанесений на стікер, може відрізнятися від оригінального кольору шва.

Рекомендації:
Для отримання однорідної за кольором поверхні рекомендується при роботі на великих площах використовувати суміш з однієї партії (вказаною на упаковці). Для запобігання пересихання затірки у швах облицьовану поверхню рекомендується протирати чистою вологою губкою.
Для затірки облицювань, не зазначених в даному технічному описі, слід застосовувати інші суміші або мастики груп Ceresit CE або Ceresit CS. У разі використання матеріалу в умовах, не розглянуті в цьому технічному описі, слід самостійно провести пробні випробування або звернутися за порадою до виробника.

Зберігання:
У фірмовому герметичному упаковці, в сухих приміщеннях 18 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

Упаковка:
Суміш Ceresit CE 33 супер фасується в мішки по 2 і 5 кг.

Гарантії виробника
Виробник гарантує відповідність суміші Ceresit CE 33 супер вказаним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування , зберігання, приготування і нанесення, які наведені в даному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання суміші, а також за її застосування в інших цілях і умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи даного технічного опису всі попередні стають недійсними.

Церезит – удачное начало и завершение рабочего процесса


Основанная еще в 1906 году, теперь уже знаменитая на весь мир компания Хенкель Баутехник, более известная широкому потребителю под брендовым именем Церезит, не собирается останавливаться на достигнутом. Производитель постоянно увеличивает ассортимент товаров и улучшает качество и без того безупречной продукции. Изначально это была небольшая битумная фабрика под названием Dattelner Bitumenwerke. Но спустя всего лишь два года  в 1908 году был произведен первый герметик Ceresit. Этот материал использовался в качестве дополнительного компонента, который добавлялся в цементно-песчаный раствор и бетон, делая поверхность водонепроницаемой. Это был настоящий революционный переворот среди строительных материалов, открывающий совершенно новые возможности для гидроизоляции построек.


История развития торговой марки Церезит


Всего лишь спустя два года в 1910 году стройматериалы Церезит покорили сердца множества специалистов на выставке в Брюсселе. С того времени пошло и поехало. Такой ошеломляющей популярностью могут похвастаться не многие. В 1986 году концерн Henke приобрела одноименная марка Ceresit со своими производственными мощами. Начиная с этого момента, компания интенсивно занялась покорением Европейского континента.


Именно 1990 – 2002 годы является наиболее значимым для отечественного потребителя, так как компания Церезит покоряет Восточную Европу и уже в 1999 году открывает первые крупные заводы на Украине. Это не могло не повлиять на продажи, которые стремительно начинают возрастать. Пожалуй, это и не удивительно, поскольку продукция действительно уникальная и стоящая.


Смеси Ceresit– прорыв в строительной индустрии


В 2001 году была внедрена инновационная технология EasyTechnology, которая способствовала уменьшению веса продукта и улучшения его качества. Первопроходцем стал легкий плиточный клей Церезит, обладающий непревзойденными характеристиками, а затем последовало еще два вида клея для камня.


На сегодняшний момент компания «Хенкель Баутехник (Украина)» - Ceresit – это новейшее высокотехнологическое производство, изготавливающее высококачественную продукцию, на базе инновационных научно-технологических разработок. Каждый товар тестируется в лабораторных условиях и только потом запускается в производство. Церезит (Украина) предлагает самые различные решения для выполнения тех или иных задач. В ассортименте:


- Смеси для устройства прослоек и покрытий, стяжек и оснований.


- Самые различные клея, затирки и грунтовки.


- Продукция для устройства системы теплоизоляции.


- Составы для реставрации фасадов.


- Специальные смеси для блочной и кирпичной продукции.


- Краски, шпаклевки, выравнивающие и декоративные штукатурки.


- Битумно-полимерные мастики, полимерные составы и герметики.


- Анкерные смеси, предназначенные для крепежа отделочных элементов.


- Восстанавливающие смеси, широко применимые при восстановлении бетонных и железобетонных конструкций.


- Составы, повышающие водоотталкивающие, морозостойкие, огнеотталкивающие характеристики строительных материалов.


Компания Ceresit и по сей день не устает удивлять своей разнообразностью выбора материалов и высочайшими стандартами качества.


В нашем интернет-магазине вы можете купить продукцию Церезит по привлекательной стоимости. В наличии грунтовка и затирка Церезит, а также краски, штукатурки и клея по доступной цене.

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

Затирка для швів Церезіт РЄ 33 Супер (в асортименті)

Затирка для швів Церезіт РЄ 33 Супер (в асортименті)

#VALUE!