ЭКО ФАСАД ТЕЗМОЛАЙФ 1000 Х 600 Х 50ММ ПЛ.135КГ/М3 Expand

Базальтова вата Термолайф Еко Фасад пл.135кг / м3 100мм 1х0,6м, уп. - 1,2м2

Термолайф (Termolife) Харьков Термолайф (Termolife) Харьков

2792

New

Базальтова вата Термолайф ЕКО Фасад пл.135кг 100мм 1х0,6м. В одній упаковці 2ПЛ. / 1,2м2 / 0,12м3. Ціна вказана за упаковку.

More details

292,75 грн

 Базальтову вату Еко Фасад Термолайф використовують для захисту несучих і основних конструкцій від снігу, дощу, вітру, а також для звукоізоляції приміщень всередині від зовнішніх шумів.   Базальтова вата  ЕКО Фасад застосовують на фасадних системах з тонкими зовнішніми штукатурками. Плита ЕКО ФАСАД на основі базальтової вати, зроблених з гірських порід базальтової групи - легкий, негорючий матеріал, з широким спектром застосування в будівництві.

ПАРАМЕТРИ базальтової вати ЕКО ФАСАД ТЕРМОЛАЙФ:

Щільність, кг / м? 135 ± 10%

Довжина, мм 1000 (± 3,5)

Ширина, мм 600 (± 2)

Товщина, мм Від 50 до 170 (+3; -2)

Теплопровідність базальтової вати, Вт / (м · К), не більше, при температурі (298 ± 5) К 0,036

Зміст органічних речовин,% за масою, не більше 4,5

Водопоглинання при повному зануренні,% за об'ємом, не більше 1,5

Вологість,% за масою, не більше 1,0

Клас горючості НГ

В одній упаковці 2 плити це 1,2м2 або 0,12м3.

Продається базальтова вата Еко Фасад кратно упаковок.

На сьогоднішній день існує більш ніж достатньо теплоізоляційних матеріалів відрізняються між собою як по складу, так і за характеристиками. Серед усього достатку утеплювачів вигідно виділяється базальтовий утеплювач Термолайф Еко Фасад ПЛ.135КГМ3 100мм 1Х0,6М. Це високоякісний матеріал, вироблений на основі розплавлених порід габро-базальту, що утворюють тонкі волокна, які є його основою.

Виробничі потужності компанії сконцентровані на території України, що позитивним чином позначається на ціні продукції. Представлений матеріал абсолютно безпечний для навколишнього середовища і людського життя, оскільки виготовлений відповідно до європейських стандартів. В процесі виробництва базальтовий утеплювач Термолайф Еко проходить суворий контроль якості, щоб на виході покупець міг придбати високоякісний товар, відповідний заявленим виробником характеристикам.

Область застосування

Представлений утеплювач широко затребуваний при утепленні котеджів, малоповерхових будівель, а також промисловому утепленні. Базальтова вата Еко Фасад використовується в фасадних системах, як звуко- і теплоізоляційний поверхню, поверх якої наноситься декоративний шар штукатурки. Завдяки особливо стійкою структурі на матеріал можуть наноситися самі різні види штукатурок і фарбувальних складів, що дозволяє зробити фасад оригінальним і неповторним.

Утеплювач успішно застосовується в якості захисного шару використовується на несучих і основних конструкціях з метою їх захисту від зовнішнього агресивного впливу.

Технічно характеристики базальтової вати Термолайф Еко

- Теплопровідність - 0,036 Вт / (м · К).

- Зміст органічно добавок - не більше 2,5%.

- Щільність - 135 кг / м 3.

- Водопоглинання - 15%.

- Стисливість - 5%.

- Габарити - 600х1000х100 мм.

Переваги базальтового утеплювача Темолайф Еко

- Тривалий експлуатаційний період, що становить близько 50 років.

- Легкість монтажу. Характеристика, обгрунтована легким вагою даної теплоізоляції, а також зручною формою випуску. Крім того базальтовий утеплювач легко ріжеться ножем.

Звукоізоляція. Утеплювач сприяєзбереження не тільки тепла, але і дозволяє скоротити можливість проникнення шуму в приміщення зовні.

- Екологічна безпека.

- Стійкість до хімічних препаратів. Матеріал не руйнується під агресивним впливом хімічних засобів.

- Відсутність запаху.

- Стійкість до займання. Більш того матеріал не тільки не горить, але і перешкоджає поширенню мови полум'я.

- Міцність. Властивість, що полягає в здатності витримувати вертикальне навантаження до 45 кПа.

- Паропроникність. Чудова якість, що дозволяє створити в будинку особливий мікроклімат, найкращим чином підходить для проживання людиною. Крім цього паропроникність сприяє випаровуванню конденсату, який негативним чином впливає на цілісність конструкції.

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

Базальтова вата Термолайф Еко Фасад пл.135кг / м3 100мм 1х0,6м, уп. - 1,2м2

Базальтова вата Термолайф Еко Фасад пл.135кг / м3 100мм 1х0,6м, уп. - 1,2м2

Базальтова вата Термолайф ЕКО Фасад пл.135кг 100мм 1х0,6м. В одній упаковці 2ПЛ. / 1,2м2 / 0,12м3. Ціна вказана за упаковку.