Фасад Термолайф 1000 х 600 х 100мм пл.145кг Expand

Базальтова вата Термолайф Фасад пл.145кг / м3 100мм 1х0,6м

Термолайф (Termolife) Харьков Термолайф (Termolife) Харьков

559

New

БАЗАЛЬТОВА ВАТА Термолайф ФАСАД 145 кг / м 1000 х 600 х 100 мм В одній упаковці 2пліти -1,2м2 / 0,12м3. Ціна вказана за одну упаковку.

More details

1,00 грн

БАЗАЛЬТОВА ВАТА Фасад Термолайф в даний час найбільшою популярністю користуються системи зовнішнього утеплення фасадів. Зовнішнє утеплення має ряд переваг в порівнянні з іншими технологіями: воно ефективно зберігає тепло, дозволяючи стінам дихати. Зовнішнє утеплення не применшує внутрішнього простору, його застосування значно знижує товщину огороджувальних елементів. Монтаж зовнішнього утеплення може проводитися всесезонно. Фасадна базальтова вата ТЕРМОЛАЙФ: дозволяє знизити витрати на опалення споруди, БАЗАЛЬТОВА ВАТА Фасад економить внутрішню площу за рахунок скорочення товщини огороджувальних конструкцій, БАЗАЛЬТОВА ВАТА Фасад зберігає тепло всередині приміщення БАЗАЛЬТОВА ВАТА Фасад виключає появу сольового нальоту на зовнішніх стінах і цвілі на внутрішніх стінах будівлі БАЗАЛЬТОВА ВАТА фасад покращує звукоізолюючу здатність зовнішніх стін.

ПАРАМЕТРИ базальтової вати ФАСАД ТЕРМОЛАЙФ:

Щільність кг / м 3 145 ± 10%
Теплопровідність, Вт / (м · К), не більше, при температурі (298 ± 5) К 0,037
Стисливість,%, не більше 25
Водопоглинання при повному зануренні,% за об'ємом, не біліший од 2,0
Вологість,% за масою, не більше 1,0
Горючість: НГ
В одній упаковці 2 плити це 1,2м2 або 0,12м3.
Ціна вказана за одну упаковку.

На сьогоднішній день існує більш ніж достатньо теплоізоляційних матеріалів відрізняються між собою як по складу, так і за характеристиками. Серед усього достатку утеплювачів вигідно виділяється базальтовий утеплювач Термолайф Еко Фасад ПЛ.135КГМ3 100мм 1Х0,6М. Це високоякісний матеріал, вироблений на основі розплавлених порід габро-базальту, що утворюють тонкі волокна, які є його основою.

Виробничі потужності компанії сконцентровані на території України, що позитивним чином позначається на ціні продукції. Представлений матеріал абсолютно безпечний для навколишнього середовища і людського життя, оскільки виготовлений відповідно до європейських стандартів. В процесі виробництва базальтовий утеплювач Термолайф Еко проходить суворий контроль якості, щоб на виході покупець міг придбати високоякісний товар, відповідний заявленим виробником характеристикам.

Область застосування

Представлений утеплювач широко затребуваний при утепленні котеджів, малоповерхових будівель, а також промисловому утепленні. Базальтова вата Еко Фасад використовується в фасадних системах, як звуко- і теплоізоляційний поверхню, поверх якої наноситься декоративний шар штукатурки. Завдяки особливо стійкою структурі на матеріал можуть наноситися самі різні види штукатурок і фарбувальних складів, що дозволяє зробити фасад оригінальним і неповторним.

Утеплювач успішно застосовується в якості захисного шару використовується на несучих і основних конструкціях з метою їх захисту від зовнішнього агресивного впливу.

Технічно характеристики базальтової вати Термолайф Еко

- Теплопровідність - 0,036 Вт / (м · К).

- Зміст органічно добавок - не більше 2,5%.

- Щільність - 135 кг / м 3.

- Водопоглинання - 15%.

- Стисливість - 5%.

- Габарити - 600х1000х100 мм.

Переваги базальтового утеплювача Темолайф Еко

- Тривалий експлуатаційний період, що становить близько 50 років.

- Легкість монтажу. Характеристика, обгрунтована легким вагою даної теплоізоляції, а також зручною формою випуску. Крім того базальтовий утеплювач легко ріжеться ножем.

Звукоізоляція. Утеплювач сприяєзбереження не тільки тепла, але і дозволяє скоротити можливість проникнення шуму в приміщення зовні.

- Екологічна безпека.

- Стійкість до хімічних препаратів. Матеріал не руйнується під агресивним впливом хімічних засобів.

- Відсутність запаху.

- Стійкість до займання. Більш того матеріал не тільки не горить, але і перешкоджає поширенню мови полум'я.

- Міцність. Властивість, що полягає в здатності витримувати вертикальне навантаження до 45 кПа.

- Паропроникність. Чудова якість, що дозволяє створити в будинку особливий мікроклімат, найкращим чином підходить для проживання людиною. Крім цього паропроникність сприяє випаровуванню конденсату, який негативним чином впливає на цілісність конструкції.

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

Базальтова вата Термолайф Приват Фасад пл.115кг / м3 50мм 1х0,6м, уп. -