Наливной пол МИРА 6700 (1-45мм), 25кг Expand

Миру 6700 наливна підлога Mira 6700 (товщина шару 1-45 мм), 25кг

Мира (MIRA) Дания Мира (MIRA) Дания

292

New

Краща ціна в Києві! Телефонуйте менеджеру і гарантовано отримаєте свою знижку!

Миру 6700 самовиравнівающаяся суміш Mira 6700 (1-45мм), 25кг

Витрата: 1,7кг / м 2 на кожен 1мм товщини.

More details

349,20 грн

Самовирівнююча суміш Mira 6700

Самовирівнююча суміш для підготовки гладкого і рівного шару-основи підлоги для укладання плитки, килимових покриттів, вінілу і т . Д. (3-45 мм завтовшки)

Характеристики:
• Самовирівнююча
• швидкотужавіюча
• Стійка до стирання
• Наноситься вручну або за допомогою механічних пристроїв
• Для використання всередині приміщень
• Менший пішохідний рух через 4-8ч

Застосування:

Mira 6700 cemplan застосовується для підготовки рівною і гладкою основи для підлоги; може наноситися на поверхні з бетону, старої плитки, пофарбовані поверхні, в готелях, офісах, лікарнях, школах, супермаркетах, складах і т.д. У приміщеннях з невеликою пішохідним рухом підлогу можна також покрити фарбою.

Технічні умови:


Змішування:
Mira 6700 cemplan змішується в співвідношенні 5,25 л. води на 25 кг сухої суміші. Змішувати протягом 1-2 хвилин низькошвидкісним міксером або змішує насосною установкою, після чого суміш готова до використання. Недолік або надлишок води в суміші знижує зносостійкість готового покриття.
Спосіб нанесення:
Mira 6700 cemplan наноситься на поверхню за допомогою кельми, потім суміш вирівнюється сама. Суміш можна також наносити за допомогою змішує насосної установки. В цьому випадку максимальна ширина наноситься суміші не повинна перевищувати 6-8 м. Великі площі потрібно розділяти на частини за допомогою, наприклад, самоклеящихся смуг Mira plan stop в період твердіння Mira 6700 cemplan.
Температура застосування:
Мінімальна температура повітря і підстави + 6 ° C.
Час використання:
Після змішування з водою Mira 6700 cemplan повинна бути використана протягом 20 хвилин.
Час твердіння:
Незначне пересування дозволяється через 4-8 годин. Подальші роботи можна здійснювати через 12-48 годин. Чутливі до вологи покриття або покриття з вологим способом кріплення можна укладати в залежності від що залишилася вологості Mira 6700 cemplan, поверхні і відповідно до інструкцій постачальника покриттів.Технічні характеристики:

Склад: хімічний цемент, мінеральний наповнювач і полімери.
Товщина шару: 3-45 мм
Міцність на стиск: клас С 25
міцність на вигин: клас F 7
Сила зчеплення: клас В 0,5
Тест на розтікання: 155-160 мм
рН коефіцієнт (розчин): 11-12
Щільність ( в сухому вигляді): 1,7 кг / л
Час використання: 1-2 години
Невелике пішохідний рух: 4-8 годин
Подальша обробка: 12-48 годин

Ще не так давно для вирівнювання підлог використовувалася суміш, приготована за допомогою цементу і піску. Тепер же на полицях будівельних маркетів можна зустріти чудовий матеріал, іменований як самовиравнівающаяся суміш. З даним виробом процес вирівнювання підлог спрощується і стає на багато швидше. Серед величезного розмаїття всіляких брендів вигідно виділяється самовиравнівающаяся суміш Mira 6700. Це високоякісний продукт родом з Данії, призначений для попереднього вирівнювання статі, на який після затвердіння укладається плитка, паркетне або килимове покриття.

Суміш Миру 6700 ідеальний варіант при облаштуванні підлоги з електричним або водяним підігрівом.

Особливості матеріалу

- Швидкість затвердіння.

- Самовирівнювання.

- Стійкість до стирання.

- Склад призначений для застосування всередині приміщень.

- Здатність нанесення механічним способом.

Застосування Mira 6700:

Матеріал може використовуватися на бетонних і забарвлених поверхнях, а також укладатися поверх старої плитки. Крім усього іншого таку стяжку можна покрити фарбою за умови, що в приміщенні буде невелике пішохідний рух.

Перед використанням поверхню очищається від пилу, бруду і жирових плям. Слабкі ділянки необхідно прибрати, в іншому випадку ними ж може бути спровоковано порушення цілісності конструкції. Якщо самовиравнівающаяся суміш буде заливатися на бетонну основу, доречно використання грунтувальною рідини того ж виробника Mira 4180 Рrimer. Грунтовку необхідно розбавити водою у співвідношенні 1: 3. Її використання посприяє підвищеного зчеплення, запобіжить утворенню бульбашок повітря, і зневоднення свіжозалитий суміші.

У випадках коли самовиравнівающаяся суміш Mira 6700 використовується на керамічних поверхнях рекомендується попередньо обробити основу за допомогою рідкого складу Mira 4730 Сembond.

Витрата: 1,7 кг / м 2 на кожен 1 мм товщини.

МИРА (MIRA) Дания


Акционерное образование Mira Byggeprodukter A/S является Датской компанией с огромнейшим опытом, насчитывающим более 40 лет. Все начиналась с незапамятных времен, когда в производство еще только первоначально внедрялось изготовление фасадных штукатурок на минеральной основе. Но в связи со стабильными новшествами в строительной сфере, с приходом производственного прогресса кирпичное строительство заместилось более практичным и эффективным панели строением. Компания Мира вовремя среагировала, и что немаловажно быстро переориентировалась на производство гидроизоляции, различных затирок, клеящих смесей и т.п.


Постепенное, а главное стабильное развитие поспособствовало освоению новых рыночных территорий, и уже с 70-х годов фирма Mira переросла из обычного датского предприятия в корпорацию, имеющую довольно сильную партнерскую поддержку со стороны стран Балтии, Скандинавии, Великобритании, Беларуси, Исландии, Чехии, Польши и Украины.


Весь сегмент продукции, произведенный компанией, представлен грунтовками, затирками для швов, гидроизоляционными материалами, спецсредствами по уходу за плиткой, самовыравнивающими смесями, клеящими составами.


На данный момент одним из приоритетнейших решений принятых компанией является наращивание технологических мощей, налаживание продуктивной линейки, поиск новых территорий как каналов сбыта. Также следует отметить, что представленная марка ставит перед собой невыполнимые задачи, которые с успехом воплощаются в жизнь, с каждым годом все больше усовершенствуя свои технологии и производя материал соответствующий высочайшим стандартам качества.


Бизнес-стратегия предприятия заключается в поставках товаров через крупную международную дилерскую сеть, предлагающую наиболее подходящую продукцию и тару, как частным лицам, так и оптовым покупателям для профессионального рода деятельности. Руководство компании делает огромные ставки на долгосрочные партнерские отношения с клиентской базой.


Великолепно зарекомендовала себя компания и на Украинском рынке. Так, начиная с 2003 года, начались активные совместные действия с тестирования и подбора местного сырья для дальнейшего производства клеящих составов для плитки mira 3000 standardfix и mira 3100 unifix  на отечественных просторах.


Продукция компании Мира удивительно быстро освоила рыночное пространство, завоевав доверие среди огромнейшего количества потребителей, став наряду с другими гигантами строительной индустрии. Благодаря широкому ассортименту предлагаемой продукции ремонтные работы в доме пройдут на высочайшем уровне.

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

Миру 6700 наливна підлога Mira 6700 (товщина шару 1-45 мм), 25кг

Миру 6700 наливна підлога Mira 6700 (товщина шару 1-45 мм), 25кг

Краща ціна в Києві! Телефонуйте менеджеру і гарантовано отримаєте свою знижку!

Миру 6700 самовиравнівающаяся суміш Mira 6700 (1-45мм), 25кг

Витрата: 1,7кг / м 2 на кожен 1мм товщини.