Экструдированный пенополистирол Австротерм Austrotherm 30 мм Expand

Пінополістирол Австротерм Г1 30кг / м3 30мм 1,25х0,6м

Австротерм (Австрия) Австротерм (Австрия)

600

New

Пінополістирол Австротерм поверхня шорстка - "вафелька", кромка - сходинка (з пазом), рожевого кольору, виробництва Австрія. Ціна вказана за 1 лист.

More details

This product is no longer in stock

199,50 грн

Купити пенополистерол Австротерм виробництва Австрія, а так само інші теплоізоляційні матеріали з доставкою по Києву і області можна в нашому інтернет магазині «Домовой».

Пінополістирол Austrotherm XPS товщиною 30мм упакований по 14 аркушів, що становить 0,315м3

При покупці від 5м3 екструдованого пінополістиролу Austrotherm XPS, Ви автоматично отримуєте оптову ціну. Пінополістирол Австротерм виготовляється в асортименті товщин від 20мм до 160мм, нестандартні позиції можна замовити у нас.

Плити Austrotherm XPS TOP економлять теплову енергію від підвалу до даху. Щільність матеріалу змінюється від 28 до 45 кг / м3.

Пенополистерол Австротерм ідеально підходить для термічної ізоляції по периметру фундаменту будівлі. Шар ізоляції по периметру фундаменту, через контакт з водою, грунтом, земляних поштовхів або навантаження від руху транспорту, піддається значним навантаженням. З цієї причини, високі вимоги, що пред'являються до ізоляційного матеріалу, зобов'язані гарантувати влагонепроницаемость, достатню силу стиснення, стійкість до розкладання і при цьому надійну і довговічну термоізоляцію. Всім вище перерахованим якостям відповідає пінополістирол Австротерм.

Переваги пінополістиролу екструдованого Австротерм XPS :

 1. Відмінні теплоізоляційні властивості: пінополістирольні плити Австротерм XPS відповідають високим вимогам ізоляції, з теплопровідністю 0,030-0,035 Вт / (м * К). Вони дозволяють не тільки знизити витрати на опалення, але і допоможе захистити навколишнє середовище і гарантувати швидку окупність витрат на утеплення.
 2. Дивно висока механічна міцність: особливо на стиск, дозволяє застосовувати навіть там, де є висока точка навантаження - холодильні камери, промислові цехи, складські приміщення і місця для стоянки. Здатний витримувати статичне питоме навантаження від 20 до 70 т / м2.
 3. Високі гідроізоляційні властивості: на відміну від інших теплоізоляційних матеріалів XPS має структуру з закритими порами. Має закриту пористу структуру (з нульовою капиллярностью), а також малу гігроскопічність. Ідеально підходить там, де ізоляція піддається постійному впливу вологи - перший поверх, стіни підвалу, для ізоляції дахів, парковок, терас, ізоляції плінтуса.

  4. Простота установки: дуже низька маса, легкий (щільність близько 28-45 кг / м3).

  5. Безпечна поведінка матеріалу до впливу вогню: реакція на вогонь класу Е, визначеної відповідно до вимог відповідних європейських стандартів. НЕ ГОРИТЬ. Клас горючості Г1- слабогорючий, самозатухаючий, час самостійного горіння -0 сек !!!

  6. Стійкість до старіння: важливо для всіх областей застосування теплоізоляції має високу стійкість до біологічної корозії. Austrotherm XPS плити також характеризуються високою стійкістю до циклів заморожування і відтавання. Через невеликого коефіцієнта термічного розширення (6-8) * 10 -5 практично не змінює геометричні розміри при добових і сезонних змінах температури. Стійкий до дії мікроорганізмів.

  7. Позитивний вплив на навколишнє середовище, в камерах запечатаний повітря, а не шкідливі хлорфторвуглеці.

  8. Гарантована якість: екструдований пінополістирол Austrotherm XPS / TOP відповідає всім вимогам відповідних стандартів.

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

Пінополістирол Австротерм Г1 30кг / м3 30мм 1,25х0,6м

Пінополістирол Австротерм Г1 30кг / м3 30мм 1,25х0,6м

Пінополістирол Австротерм поверхня шорстка - "вафелька", кромка - сходинка (з пазом), рожевого кольору, виробництва Австрія. Ціна вказана за 1 лист.