Экструдированный пенополистирол Австротерм Austrotherm 50 мм Expand

Пінополістирол Австротерм Г1 30кг / м3 50мм 1,25х0,6м

Австротерм (Австрия) Австротерм (Австрия)

608

New

Пінополістирол Австротерм поверхню шорстка - "вафелька", кромка - сходинка (з пазом), рожевого кольору, виробництва Австрія. Ціна вказана за 1 лист розміром

More details

325,00 грн

Пінополістирол Австротерм XPS з товщиною 50 мм і щільністю 30 кг / м 2 виробництва Австрії має такі характеристики: розмір плит 600х1250мм, лист 0,75 м 2 . Кількість листів в упаковці - 8 шт. Кількість квадратних метрів в упаковці - 6 м 2 . Кількість кубічних метрів в листі - 0,0375м 3 . Кількість кубічних метрів в упаковці - 0,3 3.

Купити пенополистерол Австротерм виробництва Австрія, а так само інші теплоізоляційні матеріали з доставкою по Києву і області можна в нашому інтернет магазині «Домовой».

При покупці від 5м3 екструдованого пінополістиролу Austrotherm XPS, Ви автоматично отримуєте оптову ціну. Пінополістирол Австротерм виготовляється в асортименті товщин від 20мм до 160мм, нестандартні позиції можна замовити у нас.

Плити Austrotherm XPS TOP економлять теплову енергію від підвалу до даху. Щільність матеріалу змінюється від 28 до 45 кг / м3.

Пенополистерол Австротерм ідеально підходить для термічної ізоляції по периметру фундаменту будівлі. Шар ізоляції по периметру фундаменту, через контакт з водою, грунтом, земляних поштовхів або навантаження від руху транспорту, піддається значним навантаженням. З цієї причини, високі вимоги, що пред'являються до ізоляційного матеріалу, зобов'язані гарантувати влагонепроницаемость, достатню силу стиснення, стійкість до розкладання і при цьому надійну і довговічну термоізоляцію. Всім вище перерахованим якостям відповідає пінополістирол Австротерм.

Переваги пінополістиролу екструдованого Австротерм XPS :

 1. Відмінні теплоізоляційні властивості: пінополістирольні плити Австротерм XPS відповідають високим вимогам ізоляції, з теплопровідністю 0,030-0,035 Вт / (м * К). Вони дозволяють не тільки знизити витрати на опалення, але і допоможе захистити навколишнє середовище і гарантувати швидку окупність витрат на утеплення.
 2. Дивно висока механічна міцність: особливо на стиск, дозволяє застосовувати навіть там, де є висока точка навантаження - холодильні камери, промислові цехи, складські приміщення і місця для стоянки. Здатний витримувати статичне питоме навантаження від 20 до 70 т / м2.
 3. Високі гідроізоляційні властивості: на відміну від інших теплоізоляційних матеріалів XPS має структуру з закритими порами. Має закриту пористу структуру (з нульовою капиллярностью), а також малу гігроскопічність. Ідеально підходить там, де ізоляція піддається постійному впливу вологи - перший поверх, стіни підвалу, для ізоляції дахів, парковок, терас, ізоляції плінтуса.

  4. Простота установки: дуже низька маса, легкий (щільність близько 28-45 кг / м3).

  5. Безпечна поведінка матеріалу до впливу вогню: реакція на вогонь класу Е, визначеної відповідно до вимог відповідних європейських стандартів. НЕ ГОРИТЬ. Клас горючості Г1- слабогорючий, самозатухаючий, час самостійного горіння -0 сек !!!

  6. Стійкість до старіння: важливо для всіх областей застосування теплоізоляції має високу стійкість до біологічної корозії. Austrotherm XPS плити також характеризуються високою стійкістю до циклів заморожування і відтавання. Через невеликого коефіцієнта термічного розширення (6-8) * 10 -5 практично не змінює геометричні розміри при добових і сезонних змінах температури. Стійкий до дії мікроорганізмів.

  7. Позитивний вплив на навколишнє середовище, в камерах запечатаний повітря, а не шкідливі хлорфторвуглеці.

  8. Гарантована якість: екструдований пінополістирол Austrotherm XPS / TOP відповідає всім вимогам відповідних стандартів.

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

Пінополістирол Австротерм Г1 30кг / м3 50мм 1,25х0,6м

Пінополістирол Австротерм Г1 30кг / м3 50мм 1,25х0,6м

Пінополістирол Австротерм поверхню шорстка - "вафелька", кромка - сходинка (з пазом), рожевого кольору, виробництва Австрія. Ціна вказана за 1 лист розміром