Гидроизоляция битумная Expand

Shtock праймер бітумно-каучуковий Шток, 16кг

Шток (Shtock) Шток (Shtock)

New

Праймер Шток використовується для грунтування основ і поверхонь перед проведенням гідроізоляційних та покрівельних робіт.

More details

1 160,00 грн

Shtock праймер бітумно-каучуковий Шток

Праймер використовується для грунтування основ і поверхонь перед проведенням гідроізоляційних та покрівельних робіт, для поліпшення адгезії при наплавленні бітумних гідроізоляційних та покрівельних рулонних матеріалів, або нанесенні бітумної обмазочної гідроізоляції до різних основ і поверхонь.

 

Основні влативості праймера Shtock:

- простий в роботі;

- збільшує адгезію до основи до 2 МПа;

- готовий до використання;

- для всіх типів гідроізоляції

Підготовка основи перед облицюванням.

Поверхня повинна бути сухою, міцною, очищеною від бруду, жиру, пилу і вологістю не більше 4% (нормативні вимоги ДСТУ). Основу попередньо потрібно обробити «Праймером бітумним Shtock» з витратою не менше 0,3 л/м², що підвищить адгезію та зчеплення мастики з основою.

Виконання робіт.

Праймер готовий до використання, перед використанням перемішати до отримання однорідної консистенції. Час висихання праймеру при нормальних умовах (температура повітря від +20°C до +25°C) до 4 годин. При зниженні температури час висихання праймеру збільшується, але не більше 12 годин.

 

Технічні характеристики праймеру Шток:

 

Масова частка нелетких речовин: 40%

Температура застосування +15….+40 °С

Висихання за н.у 4 год

Адгезія до основи 0,15 МПа

Відсоток допустимого розчиннику до 16%

 

Витрата 0,2-0,4 л/м2

Шток Киев


Сухие смеси Шток Киев, разработан с прямым участием известного производителя Полимин. 


Большой ассортимент качественных смесей торговой марки Шток (Shtock), позовляет расчитывать на все основные сферы строительства и ремонта. Основными достоиствами смесей Шток является оптимальное соотношение цена качество, производитель не пошел путем максимального удешевления продукции, а сделал ставку на хорошие полимерные добавки и цементную основу, что позволяет марке Шток (Shtock), быть стабильно востребованной у мастеров центральной Украины, Сум, Львова, Шостки. Хорошие показатели в работе показли клеевые смеи Шток, например : клей для плитки и его морозостойкая версия, клей для приклеивания пенопласта, клей для армировки полистирольных плит.


Отличительным показателем смесей Шток, есть отличное сочетание цены и качества.

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

Shtock праймер бітумно-каучуковий Шток, 16кг

Shtock праймер бітумно-каучуковий Шток, 16кг

Праймер Шток використовується для грунтування основ і поверхонь перед проведенням гідроізоляційних та покрівельних робіт.