Гидроизоляция Шток, битумная мастика 20кг Expand

Shtock мастика бітумно-каучукова фундаментна Шток, 18кг

Шток (Shtock) Шток (Shtock)

New

Мастика Шток використовується для гідроізоляції басейнів, фундаментів будівель та споруд.
 

More details

968,00 грн

Shtock мастика бітумно-каучукова фундаментна Шток

Мастика використовується для   улаштування гідроізоляції як у житлових, так і в промислових будівлях, спорудах, для гідроізоляції басейнів, фундаментів, цокольних поверхів , труб теплотрас, муфт силових електромереж.

 

Основні властивості фундаментної мастики Shtock:

 

- еластична;

- висока частина нелетючих речовин;

- готова до використання;

- висока міцність зчеплення шарів

 

Підготовка основи перед облицюванням.

Повинна бути сухою, міцною, очищеною від бруду, жиру, пилу і вологістю не більше 4% (нормативні вимоги ДСТУ). Основу попередньо потрібно обробити «Праймером бітумним Shtock» з витратою не менше 0,3 л/м², що підвищить адгезію та зчеплення мастики з основою.

Виконання робіт.

Мастика готова до використання, перед використанням перемішати до отримання однорідної консистенції. Робоча поверхня, на яку наноситься мастика, повинна бути сухою (вологість не більше 4%), очищеною від бруду, пилу та жирних плям, і оброблена праймером бітумним Shtock .

Час висихання кожного шару мастики за стандартних умов (температурі від +20 °C до +25 °C, та відносній вологості повітря 60-65%) до 24 годин. Повна стабілізація покриття досягається не раніше ніж через 7 діб.

При зниженні температури і збільшенні відносній вологості повітря, час висихання і стабілізації мастичного покриття може збільшуватись. Роботи з мастикою можна проводити при температурі від -20 °C до +40 °C. При низькій температурі навколишнього середовища, для зручності при нанесенні та уникнення загусання мастики рекомендовано попередньо витримати мастику в теплому приміщенні не менше 12 годин.

Також допускається розбавлення мастики органічними розчинниками (уайт-спіріт, бензин та інші) до необхідної консистенції, але не більше 8% від маси мастики.

Технічні характеристики мастики Шток:

 

Масова частка нелетких речовин: 40%

Температура застосування +15….+40 °С

Висихання за н.у. 4 год

Адгезія до основи 0,15 МПа

Відсоток допустимого розчиннику до 16%

Витрата 0,2-0,4 л/м2

 

Шток Киев


Сухие смеси Шток Киев, разработан с прямым участием известного производителя Полимин. 


Большой ассортимент качественных смесей торговой марки Шток (Shtock), позовляет расчитывать на все основные сферы строительства и ремонта. Основными достоиствами смесей Шток является оптимальное соотношение цена качество, производитель не пошел путем максимального удешевления продукции, а сделал ставку на хорошие полимерные добавки и цементную основу, что позволяет марке Шток (Shtock), быть стабильно востребованной у мастеров центральной Украины, Сум, Львова, Шостки. Хорошие показатели в работе показли клеевые смеи Шток, например : клей для плитки и его морозостойкая версия, клей для приклеивания пенопласта, клей для армировки полистирольных плит.


Отличительным показателем смесей Шток, есть отличное сочетание цены и качества.

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

Shtock мастика бітумно-каучукова фундаментна Шток, 18кг

Shtock мастика бітумно-каучукова фундаментна Шток, 18кг

Мастика Шток використовується для гідроізоляції басейнів, фундаментів будівель та споруд.