Мастер Иннер акриловая грунтовка, 10 л Expand

Ґрунтовка Майстер Іннер акрилова, 10 л

Мастер (Master) г.Одесса Мастер (Master) г.Одесса

213

New

Ґрунтовка Майстер Іннер тільки для внутрішніх робіт

More details

125,00 грн

Ґрунтовка Master Inner призначена для грунтування бетонних, цементно-вапняних, гіпсокартонних та інших пористих поверхонь всередині приміщень. Використовується для зміцнення верхнього шару основи. Надає поверхні необхідні технологічні характеристики для подальшого влаштування під різні оздоблювальні матеріали. Грунтовки «Іннер» і «Універсал» виробляються на основі дисперсії нового покоління - акрилової або акрилової дисперсії.

Властивості:
- Зміцнює поверхні;
- Перешкоджає капілярної дифузії солей;
- Не містить органічних розчинників;
- Для внутрішніх робіт.

Склад: сополімер вуглеводних смол.
Колір: білий
Витрата: 0,1-0,4л / м 2

Ще не так давно практично всі люди ставилися скептично до використання такого матеріалу як грунтувальна рідина. З одного боку кожного з нас можна зрозуміти, оскільки якась там рідина в пластикових пляшках не викликала особливої ​​довіри. Але на сьогоднішній день вже складно собі уявити процес обробки без використання спеціальних грунтувальних сумішей. Серед величезного розмаїття матеріалів подібного типу, вигідно виділяється грунтовка Майстер Іннер акрилова. Слід відзначити той факт, що це продукт вітчизняного виробника, виробничі потужності якого розташовані в Одеській області.

Представлений рідкий склад відноситься до грунтовки глибокого проникнення, призначеної для просочення пористих поверхонь, а також підстав стійких до поглинання. Як можна здогадатися з назви, в якому використовується англомовне слово «Inner» що в перекладі означає «внутрішній», грунтовка Master Inner використовується всередині приміщень.

Трохи ознайомившись з історією можна дізнатися, що ще якихось там 30 років тому замість звичної для сучасної людини грунтовки використовувалася суміш на основі води і клею ПВА. Це досить простий спосіб отримання складу, який має ряд недоліків. Мабуть, до найбільш істотних недоліків відноситься створення на обробленої поверхні суцільний плівки з низькою паропроникністю.

Представлений матеріал виробляється на основі акрилатной дисперсії, що в свою чергу позитивно позначається на заповненні навіть пористих поверхонь. Крім цього грунтовка Майстер Іннер дозволяє поверхні дихати, що особливо важливо при використанні більшості сучасних будівельних сумішей.

Переваги акрилової грунтовки Master Inner:

- Легкість нанесення.

- Паропроникність.

- Незначна витрата. Залежно від структури оброблюваної поверхні цифра може становити 0,1 - 0,4 л / м 2.

- Широкий діапазон температури використання (+50С - +350С).

Спосіб застосування складу:

Використання матеріалу мало чим відрізняється від використання більшості подібної будівельної продукції.

Перед тим як наносити рідина поверхню потрібно підготувати, позбутися від пилу, різного сміття і жирних масляних скупчень. Для нанесення грунтовки застосовується малярська кисть або валик. Також не виключений механічний спосіб нанесення, при якому використовується спеціальний розпилювач. Час висихання становить 4 - 5 годин. На ці показники впливає температура навколишнього середовища і процентний показник вологості. Після висихання можна приступати до подальших будівельно-ремонтних робіт, пов'язаних з обробкою.

Особливості матеріалу:

- Не містить органічних розчинників.

- Робить поверхню більш міцною і стійкою до механічних пошкоджень.

- Перешкоджає капілярної дифузії солей.

Завдяки вмісту дисперсії нового покоління і екологічну чистоту, грунтовка глибокого проникнення Master Inner в своєму ціновому діапазоні, є найкращим матеріалом серед йому подібних.

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

Ґрунтовка Майстер Іннер акрилова, 10 л

Ґрунтовка Майстер Іннер акрилова, 10 л

Ґрунтовка Майстер Іннер тільки для внутрішніх робіт