Wallmix C-15 штукатурка цементная для внутренних и наружных работ, 25кг Expand

Wallmix C-15 штукатурка цементна для внутрішніх і зовнішніх робіт, 25кг

WALLMIX WALLMIX

New

Штукатурка цементна Волмік З 15 для внутрішніх і зовнішніх робіт, наноситься шаром до 20мм за один раз.

Витрата при товщині шару в 1мм 1,4-1,6 кг на 1м2.

More details

82,30 грн

Штукатурка цементна WALLMIX "C-15" для внутрішніх і зовнішніх робіт.

Штукатурка WALLMIX C-1 5 призначена для вирівнювання і підготовки бетонних, цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних підстав під подальшу обробку усередині і зовні будівель при товщині шару від 3 до 20 мм за одне нанесення.

Можливе використання в приміщеннях з високою вологістю (душові кабіни, ванни, кухонні кімнати і т. Д.).

Застосовується штукатурка цементна Волмікс С-15 для:

 • нанесення вирівнюючого шару по поверхнях з бетону, цегли тощо.,
 • ремонту цементних штукатурок,
 • штукатурення фасадів будівель, стін і стель в приміщеннях, в тому числі з підвищеною вологістю, під наступне нанесення на них декоративних штукатурок, забарвлення, облицювання плиткою.

  Технічні характеристики штукатурки Волмікс С-15:

  Товщина шару 3-20 мм

  Пропорція суміші 0,19-0,22 л води / кг

  Витрата суміші на 1 мм суцільного шару ~ 1,4-1,6 кг / м 2

  Час придатності розчину до використання 1 година

  Час твердіння розчину min 24 години

  Міцність зчеплення з основою min 0,3 МПа

  Межа міцності на стиск min 5 МПа

  Паропроникність min 0,07 мг / (м · год · Па)

  Температура основи від +5 ° C до +30 ° С

  Температура експлуатації від +5 ° C до +70 ° С

  Підготовка підстави.

  Основа повинна бути міцною, твердою, що не деформується, очищеним від пилу, жиру, старої штукатурки, що обсипається, залишків попередніх малярних покриттів і інших нашарувань. Поверхні підстав слід обробити пленкообразующей ґрунтовкою. Щільні бетонні поверхні - контактної ґрунтовкою (за 3-4 години до початку робіт).

  Всі роботи по підготовці поверхні доцільно проводити не менше ніж за добу до початку основних робіт.

  В процесі роботи і протягом наступних двох діб температура навколишнього середовища, розчинної суміші, підстави повинна бути в межах t = (10-30) ° C, вологість повітря - 50 + 60%. Оптимальна температура виконання робіт t = (22 ± 2 ° C, вологість повітря Ф = (55 ± 5)% (нормальні умови).

  Приготування розчину.

  Д ля приготування розчинної суміші використовується тільки чиста вода. Суміш висипати в мінімальну кількість чистої води і перемішати з допомогою дриля з насадкою-міксером до отримання однорідної маси без грудок. Продовжуючи перемішувати, додавати воду до отримання розчину необхідної консистенції. Залишити розчин на 5-10 хв. для "дозрівання", і потім знову ретельно перемішати. При загусанні розчинної суміші її слід "оживити" короткочасним перемішуванням без додавання води. Витрати води 0.19-0.22 Л на 1 КГ сухої суміші. (Приблизно 4,75-5,5 літрів на упаковку 25 кг). Необхідна консистенція суміші розчину підбирається в залежності від основи нанесення, а також від інструментів і облицювальний матеріал. "Робоча" час розчинної суміші не менше 1 год.

  Виконання робіт:

  На підготовлену поверхню нанести розчин Wallmix C-15:

  • при частковому вирівнюванні - використовуючи кельму, сталевий шпатель або тертку;
  • при повному вирівнюванні - використовуючи сталеву лінійку, і розрівняти правилом. Після початку схоплювання розчину, нерівності видалити металевою гратчастої теркою;
  • при товщині штукатурки 10-20 мм розчин наноситься в 1 шар;
  • при товщині штукатурки більше 20 мм розчин наноситься в 2 шари, наступний шар наноситься після затвердіння попереднього.

   Роботи на однорідної поверхні слід виконувати безперервно. Дотримуватися правила укладання "мокре на мокре". У разі перерви в роботі незакінчену поверхню штукатурки потрібно завершити гострим ребром за допомогою липкої стрічки, стрічку приклеїти уздовж позначеної на поверхні обробки лінії і натягнути на неї штукатурку. Потім, при поновленні роботи, стрічка відривається разом із залишками свіжої штукатурки. Подальша декоративне оздоблення можлива тільки після повного затвердіння штукатурки.

   Витрата суміші Wallmix C-15 на 1 мм суцільного шару ~ 1, 4-1,6 кг / м 2

Основные преимущества сухих строительных смесей Волмикс


В чем причина популярности сухих строительных смесей? Попробуем в этом разобраться: • во-первых, используя сухие смеси, будь то цементная штукатурка или клей для плитки, любые строительные и ремонтные работы можно проводить гораздо быстрее, чем традиционным способом;
 • во-вторых, разводить сухие строительные смеси Волмикс очень просто, для этого не нужно обладать высокой квалификацией или специальным опытом – достаточно прочитать инструкцию и сделать так, как там написано;
 • в-третьих, какие бы смеси вам не требовались – стяжка пола, грунтовка Волмикс, клей для плитки – цена в нашей компании одна из самых низких в стране;
 • в-четвертых, для производства сухих строительных смесей мы используем только высококачественное сырье от проверенных поставщиков и передовые технологии, что гарантирует отличные технические и эксплуатационных характеристики всей нашей продукции;
 • в-пятых, сухие смеси Волмикс отличаются стабильностью состава, что обусловлено применением автоматизированного оборудования и внедрения передовой системы контроля качества.Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

Wallmix C-15 штукатурка цементна для внутрішніх і зовнішніх робіт, 25кг

Wallmix C-15 штукатурка цементна для внутрішніх і зовнішніх робіт, 25кг

Штукатурка цементна Волмік З 15 для внутрішніх і зовнішніх робіт, наноситься шаром до 20мм за один раз.

Витрата при товщині шару в 1мм 1,4-1,6 кг на 1м2.