Wallmix C-16 штукатурка цементно-известковая для газоблока и кирпича, 25 кг Expand

Wallmix C-16 штукатурка цементно-вапняна для газоблоку і цегли, 25 кг

WALLMIX WALLMIX

New

Wallmix C-16 штукатурка цементно-вапняна для газоблоку і цегли, для ручного і машинного нанесення шаром від 5 до 30 мм за одне нанесення.

More details

97,20 грн

Штукатурка Волмікс З -16 цементно-вапняна для газоблоку, цегли для ручного і машинного нанесення.

Штукатурка WALLMIX C-1 6 призначена для підготовки і вирівнювання стін з цегли, бетону, пористих бетонів (пінобетон, газобетон, газосилікат і т. Д.) І інших мінеральних основ усередині і зовні будівель перед нанесенням шпаклівки, декоративної штукатурки або облицюванням плиткою. Суміш може застосовуватися в приміщеннях з високою вологістю (душові кабінки, ванни і кухонні кімнати і т. Д.). Товщина шару від 5 до 30 мм за одне нанесення.

Основні властивості цементно-вапняної штукатурки Wallmix C-16 :

? високопластична;

? високоадгезійна;

? паропроницаемая;

? вологостійка;

? морозостійка;

? зручна в застосуванні;

Технічні характеристики штукатурки Волмікс С-16:

Товщина шару 5-30 мм

Пропорція суміші 0,18-0,21 л води / кг

Витрата суміші на 1 мм суцільного шару ~ 1,4 кг / м 2

Час придатності розчину до використання 2 години

Час твердіння розчину min 24 години

Міцність зчеплення з основою min 0,3 МПа

Межа міцності на стиск min 7 МПа

Паропроникність min 0,05 мг / (м · год · Па)

Морозостійкість min 50 циклів

Температура основи від +5 ° C до +30 ° С

Температура експлуатації від -30 ° C до +70 ° С

Підготовка підстави.

Основа повинна бути сухою, міцною й очищеною від пилу, бруду, масел, жирів, воску і залишків фарби. Неміцні шари необхідно видалити. Що сильно вбирають основи перед виконанням робіт необхідно обробити глибокопроникаючою емульсією WALLMIX Universal або WALLMIX Interior і витримати 4 години. Слабко і гладкі підстави перед початком роботи обробляють адгезійної грунтовкою WALLMIX Бетонконтакт і витримують від 4 до 6 годин.

Приготування розчину. Суху суміш засипати в ємність з чистою водою кімнатної температури в пропорції 0,18-0,21 л на 1 кг суміші (4,5-5,25 л на мішок 25 кг). Ретельно перемішати мішалкою або низькообертовим дрилем з насадкою до однорідної консистенції без грудок і згустків. Після чого розчин витримати 5 хвилин і знову ретельно перемішати. Отриманий розчин необхідно використати протягом 2 годин.

Виконання робіт:

Приготовану суміш розчину накидають рівномірно на стіну кельмою або ковшем. Нанесену розчинну суміш до початку схоплювання і не пізніше, ніж через 5-7 хвилин, вирівняти за встановленими маяках металевим правилом або полутерком для формування суцільного шару. Після цього маяки слід демонтувати, а незаповнені ділянки заповнити сумішшю розчину WALLMIX C-16 за допомогою кельми і вирівняти.

Товщина шару розчинної суміші WALLMIX C-16, що наноситься за один прохід, повинна становити від 5 до 30 мм.

Приблизно через 2 години після замішування сухої суміші вирівняний штукатурний шар рясно зволожити водою і затерти круговими рухами твердою полістирольної теркою.

Приблизно через 10 хвилин після затірки штукатурки теркою необхідно випрасувати підсохлу поверхню поролоновою теркою.

При нормальних кліматичних умовах (температура +20 ° C і відносна вологість повітря 60%) час твердіння розчину становить приблизно 24 години.

Витрата суміші Wallmix C-1 6 на 1 мм суцільного шару ~ 1, 4 кг / м 2

Основные преимущества сухих строительных смесей Волмикс


В чем причина популярности сухих строительных смесей? Попробуем в этом разобраться:  • во-первых, используя сухие смеси, будь то цементная штукатурка или клей для плитки, любые строительные и ремонтные работы можно проводить гораздо быстрее, чем традиционным способом;
  • во-вторых, разводить сухие строительные смеси Волмикс очень просто, для этого не нужно обладать высокой квалификацией или специальным опытом – достаточно прочитать инструкцию и сделать так, как там написано;
  • в-третьих, какие бы смеси вам не требовались – стяжка пола, грунтовка Волмикс, клей для плитки – цена в нашей компании одна из самых низких в стране;
  • в-четвертых, для производства сухих строительных смесей мы используем только высококачественное сырье от проверенных поставщиков и передовые технологии, что гарантирует отличные технические и эксплуатационных характеристики всей нашей продукции;
  • в-пятых, сухие смеси Волмикс отличаются стабильностью состава, что обусловлено применением автоматизированного оборудования и внедрения передовой системы контроля качества.Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

Wallmix C-16 штукатурка цементно-вапняна для газоблоку і цегли, 25 кг

Wallmix C-16 штукатурка цементно-вапняна для газоблоку і цегли, 25 кг

Wallmix C-16 штукатурка цементно-вапняна для газоблоку і цегли, для ручного і машинного нанесення шаром від 5 до 30 мм за одне нанесення.